Medzinárodný žiacky turnaj 2011
Meniny na web


                
 
Sobota - 22. január 2011 - mestská hala Nitra.
 
 
 
XII. ročník Medzinárodného turnaja
o Pohár predsedu ObFZ v Nitre.
 
 
 
  
 
Finále
 
 
Nitrianske Hrnčiarovce - Veľké Zálužie 2:3
 

 
 
Obrázky na profil, obrázky na lide.czObrázky na profil, obrázky na lide.czObrázky na profil, obrázky na lide.cz
 
 
 
 
o 3. miesto     Zbehy - Močenok 4:1
                                     
                                       Lukáš Trnka 1-0
                                       Lukáš Trnka 2-0
                                       Lukáš Trnka 3-0
                                       Lukáš Trnka 4-0
                                                   4-1
 
 
 Horný rad zľava: Pavol Dovičovič - vedúci mužstva, Marián Habay st. - tréner, Maroško Habay ml.,
Martin Hurta, Lukáš Trnka, Kevin Lakatoš, Rasťo Píš, Patrik Johancsik, Radko Šatura, Vladimír Lauko - tréner.
Dolný rad zľava: Martin Mikula, Dávid Vokel, Ľubka Johancsiková, Peťko Mikula, Adam Behúl, Martin Sopkovič.
 
 
Obrázky na profil, obrázky na lide.czObrázky na profil, obrázky na lide.czObrázky na profil, obrázky na lide.cz
 
Semifinále:   Zbehy - Nitrianske Hrnčiarovce 1:3
                                     1-0
                         Lukáš Trnka 1-1
                                     2-1
                                     3-1
 
   
 
 
                    Veľké Zálužie - Močenok 2:1
 
 
 
 
 
Štvrťfinále:
 
 
 
Nitrianske Hrnčiarovce - Výčapy Opatovce 3:1
 
Zbehy - Vinodol 4:3
 
                             Lukáš Trnka 1-0
                             Adam Behúl  2-0
                                         2-1
                             Lukáš Trnka 3-1
                                         3-2
                             Lukáš Trnka 4-2
                                         4-3
            
 
OFS Olomouc - Veľké Zálužie 3:5
 
Golianovo - Močenok 2:2, na penalty 2:3
 
 
 
 
 

Skupina A

 

Nitrianske Hrnčiarovce 3 0 0 5:1 9

 

Veľké Zálužie          2 0 1 7:5 6

 

Nové Sady              0 1 2 2:4 1

Pohranice              0 1 2 3:7 1

___________________________________

         

Nitrianske Hrnčiarovce - Nové Sady 1:0

Veľké Zálužie - Pohranice 4:2

Nitrianske Hrnčiarovce - Pohranice 2:0

Veľké Zálužie - Nové Sady 2:1

Nové Sady - Pohranice 1:1

Veľké Zálužie - Nitrianske Hrnčiarovce 1:2


 
 
 

 
 
 
 
 

 

Skupina B

 

Golianovo    3 0 0 6:1 9

Vinodol      2 0 1 7:4 6

Cabaj Čapor  1 0 2 4:6 3

Mojmírovce   0 0 3 2:8 0

___________________________________

         

Golianovo - Mojmírovce 3:1

Vinodol - Cabaj Čapor 4:2

Golianovo - Cabaj Čapor 1:0

Vinodol - Mojmírovce 3:0

Mojmírovce - Cabaj Čapor 1:2

Vinodol - Golianovo 0:2


 
 
 

 
 
 
 
 
 

Skupina C

 

OFS Olomouc      3 3 0 0 21: 2 9

Výčapy Opatovce  3 2 0 1  7: 4 6

Žitavany         3 1 0 2  8:11 3

Diakovce         3 0 0 3  0:13 0

___________________________________

 

         

Žitavany - Výčapy Opatovce 2:3

OFS Olomouc - Diakovce 8:0

Žitvany - Diakovce 4:0

OFS Olomouc - Výčapy Opatovce 5:0

Výčapy Opatovce - Diakovce 1:0

OFS Olomouc - Žitavany 8:2

 


 
 
 

 
 
 

Skupina D

 

Zbehy    2 2 0 0 8:4 6

Močenok  2 1 0 1 4:4 3

Lapáš    2 0 0 2 2:6 0

Beladice nepricestovali

 

 

 

 

 

 

___________________________________

           

Lapáš - Zbehy 2:4

              Martin Mikula 0-1

              Lukáš Trnka   0-2

                            1-2

                            2-2

              Adam Behúl    2-3

              Lukáš Trnka   2-4

Močenok - Zbehy 2:4

                            1-0

              Kevin Lakatoš 1-1

              Maroško Habay 1-2

              Martin Mikula 1-3

                            2-3

              Lukáš Trnka   2-4

Močenok - Lapáš 2:0 


 
 
  
 

 
TOPlist