PP Invest Cup dorastu 2010
Meniny na web


                
 
 
 
 PP Invest Cup dorastu.
 
 
V sobotu 27. februára 2010 sa konal XII. ročník halového dorasteneckého futbalového turnaja
PP Invest Cup, ktorý spoluorganizovala redakcia My.
 
 

 
 
 
Hralo sa:
 
 - 1x20 minút, v päťčlennej skupine H 1x18 minút, 
 - 4 + 1, 
 - na registračné preukazy, 
 - hádzanárske ihrisko - z jednej strany na mantinel,
 - veľké brány 5x2 m.
 
Ocenené boli najlepšie tímy aj jadnotlivci.
 
 
 
 Skupina A 
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 7:30 ČFK Nitra ml.d.-V.-Opatovce 4:0
2. 8:14 Ivanka - Močenok  2:5
3. 8:58 ČFK Nitra ml.d. - Močenok  2:1
4. 9:42 Ivanka - Výčapy-Opatovce  1:6
5. 10:26 Výčapy-Opatovce - Močenok  2:0
6. 11:10 Ivanka - ČFK Nitra ml.d.  2:6
 
  
1. ČFK Nitra
3 0 0 12:3 9
2. Výčapy - Opatovce
2 0 1 8:5 6
3. Močenok 1 0 2 6:6 3
4. Ivanka
0 0 3 5:17 0
 
 
Skupina B
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 7:52 Janíkovce - Klasov 1:2
2. 8:36 Vlčany - Alekšince 1:8
3. 9:20 Janíkovce - Alekšince 2:5
4. 10:04 Vlčany - Klasov 4:1
5. 10:48 Klasov - Alekšince 3:5
6. 11:32 Vlčany - Janíkovce 5:3
 
  
1. Alekšince
3 0 0 18:6 9
2. Vlčany 2 0 1 10:12 6
3. Klasov 1 0 2 6:10 3
4. Janíkovce
0 0 3 6:12 0
 
 
 
Skupina C
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 11:54 Tešedíkovo - Vinodol  2:2
2. 12:38 Chrenová - V. Zálužie  4:0
3. 13:22 Tešedíkovo - V. Zálužie  4:1
4. 14:06 Chrenová - Vinodol  6:0
5. 14:50 Vinodol - V. Zálužie  5:2
6. 15:34 Chrenová - Tešedíkovo  4:3
 
  
1. Chrenová
3 0 0 14:3 9
2. Tešedíkovo
1 1 1 9:7 4
3. Vinodol
1 1 1 7:10 4
4. Veľké Zálužie
0 0 3 3:13 0
 
 
 
Skupina D
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 12:16 Zbehy - Žitavany 5:2
2. 13:00 H. Kráľová - Topoľčianky 1:3
3. 13:44 Zbehy - Topoľčianky 1:2
4. 14:28 H. Kráľová - Žitavany 4:3
5. 15:12 Žitavany - Topoľčianky 0:5
6. 15:56 H. Kráľová - Zbehy 3:2
 
Naši chlapci nastúpili:
 
Peter Polák, Milan Macho - Jakub Hybský, Martin Remenár,
Matúš Zentko, Peter Mako, Štefan Budzeľ, Matrin Hrebík,
Michal Lacuška, Lukáš Mikula, Vladimír Greguš, Martin Fábry,
Ivan Macháč, Šimon Šóš, Daniel Fúska, Pavol Kolár, Andrej Vanko.
 
 
Úspešní strelci:
 
Peťko Mako - 4
Maťko Hrebík - 3
Vlado Greguš - 1
 
Chlapci, aj keď to nevyšlo podľa našich a vašich predstáv, nehádžeme flintu do žita!!!
Na tráve vám to svedčí viac, tam ste neparaziteľní!!!
Sústredíme všetky sily do zostávajúcich dvoch týždňov prípravy
a bude to dobré...
 
Blahoželáme.
 
 
 
  
1. Topoľčianky
3 0 0 10:2 9
2. Horná Kráľová
2 0 1 8:8 6
3. Zbehy
1 0 2 8:7 3
4. Žitavany
0 0 3 5:14 0
 
 
 
Štvrťfinále
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 16:18 ČFK Nitra - Tešedíkovo 6:1 
2. 16:40 Topoľčianky - Vlčany 2:3 
3. 17:04 Chrenová - Výčapy-Opatovce 4:5 
4. 17:26 Alekšince - Horná Kráľová 4:4 / 2:1 
 
 
Semifinále
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 17:50 ČFK Nitra - Vlčany 3:2 
2. 18:15 Výčapy-Opatovce - Alekšince 2:3 
 
O 3. miesto
Hodina Súperi Výsledok
18:40 Vlčany - Výčapy-Opatovce 5:2
                   
Fináááále
Hodina Súperi Výsledok
19:05 ČFK Nitra - Alekšince 4:3
 
     
 
 
Obrázky na profil, obrázky na lide.cz
 
 
 
 
Program predkvalifikácie:
 
 
 
           Skupina E:        
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 9:00 Alekšince - Dražovce 9:1
2. 9:22 ČFK Nitra B - Golianovo 5:0
3. 10:06 Alekšince - Golianovo 8:1
4. 10:28 ČFK Nitra B - Dražovce 1:6
5. 11:12 Dražovce - Golianovo 5:1
6. 11:34 ČFK Nitra B - Alekšince 1:5
 
 
1. Alekšince 3 0 0 22:3 9
2. Dražovce 2 0 1 12:11 6
3. ČFK Nitra B 1 0 2 7:11 3
4. Golianovo 0 0 3 2:18 0
 
 Skupina F: 
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 9:44 Jarok - Pohranice 6:1
2. 10:50 Močenok - Mojmírovce 3:1
3. 11:56 Jarok - Mojmírovce 1:5
4. 12:18 Močenok - Pohranice 3:2 
5. 13:24 Pohranice - Mojmírovce 6:6
6. 13:46 Močenok - Jarok 3:1
 
1.
 Močenok 3 0 0 9:4 9
2.  Mojmírovce 1 1 1 12:10 4
3.  Jarok 1 0 2 8:9 3
4.  Pohranice 0 1 2 9:15 1
 
        Skupina G:      
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 12:40
Topoľčianky - Sľažany 4:3
2. 13:02
Neded - Čeľadice 4:3
3. 14:08
Topoľčianky - Čeľadice 4:0
4. 14:30
Neded - Sľažany  8:1
5. 15:12
Sľažany - Čeľadice 3:4
6. 15:35
Neded - Topoľčianky 2:4
 
1. Topoľčianky 3 0 0 12:5 9
2.  Neded 2 0 1 14:8
3.  Čeľadice 1 0 2 7:11 3
4.  Sľažany 0 0 3 7:15 0
 
    Skupina H:  
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 14:52
Prílepy - N.Hrnčiarovce 2:2
2. 16:00
Lapáš - V.Zálužie 0:2
3. 16:20
N.Hrnčiarovce - Lehota 3:2
4. 16:40
V.Zálužie - Prílepy  5:3
5. 17:00
Lapáš - Lehota 0:8
6.

7.

8.

9.

10.
17:20

17:40

18:00

18:20

18:40
V.Zálužie - N.Hrnčiarovce

Lehota - Prílepy

N.Hrnčiarovce - Lapáš

Lehota - V.Zálužie

Prílepy - Lapáš
2:3

1:2

 2:2

 2:4

3:2
 
 
1.
 Veľké Zálužie 3 0 1 13:8 9
2.  Hrnčiarovce 2 2 0 10:8 8
3.  Prílepy 2 1 1 10:10 7
4.

5
 Lehota

Lapáš
1

0
0

1
3

3
 
13:6

4:15 
3

1
 
 
 
 
Hlavný turnaj 27. február 2010
 
 
 Skupina A: Ivanka,
               ČFK Nitra ml. dorast,                                    Výčapy - Opatovce,
               Močenok.
 
                                       Skupina B: Vlčany,
                                  Janíkovce,
                                  Klasov,
                                  Alekšince.
   
 
                 Skupina C: Chrenová, 
                       Tešedíkovo, 
                       Vinodol,
                       Veľké Zálužie.
 
                        Skupina D: Horná Kráľová, 
                                      Zbehy,
                                      Žitavany,
                                      Topoľčianky.

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist