Vianočný turnaj 2009
Meniny na web


                
 
 
Vianočný turnaj My Nitrianske noviny
o Pohár Slovenskej sporiteľne - 18. ročník.
 
 
PORIADATEĽ: My Nitrianske noviny a ObFZ v Nitre.
TERMÍN: 26., 27. a 28. decembra 2009.
MIESTO: Mestská hala v Nitre na Čermáni.
ORGANIZAČNÁ KOMISIA: Štefan Korman, Martin Kilian, Karol Gajan, Jakub Takáč, prípadne ďalšie poverené osoby.
ÚČASŤ: 47 tímov.
 

 
 
26. 12. 2009 - predkvalifikácia
     
skupina K 
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 8:00 Dražovce - Lukáčovce 3:1
2. 8:44 Lúčnica - Štefanovičová 6:0
3. 9:28 Dražovce - Štefanovičová 6:4
4. 10:12 Lúčnica - Lukáčovce 5:3
5. 10:56 Lukáčovce - Štefanovičová 6:4
6. 11:40 Lúčnica - Dražovce 6:6
 
 
1. Lúčnica 2 1 0 17:9 7
2. Dražovce 2 1 0 15:11 7
3. Štefanovičová 1 0 2 10:16 3
4. Lukáčovce 0 0 3 8:14 0
 
 skupina L
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 8:22 T.Nemce - Nová Ves n/Ž  5:8
2. 9:06 Poľný Kesov - Babindol  6:2
3. 9:50 T.Nemce - Babindol  8:2
4. 10:34 Poľný Kesov - Nová Ves n/Ž  7:3
5. 11:18 Nová Ves n/Ž - Babindol  8:1
6. 12:02 Poľný Kesov - T.Nemce  4:4
 
1. Poľný Kesov 2 1 0 17:9 7
2. Nová Ves n/Ž 2 0 1 19:13 6
3. Tekovské Nemce 1 1 1 17:14 4
4. Babindol 0 0 3 5:22 0
skupina M 
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 12:24 Veľké Zálužie - Neverice  8:0
2. 13:08 Horné Lefantovce - Paňa   4:2
3. 13:52 Veľké Zálužie - Paňa  8:1
4. 14:36 Horné Lefantovce - Neverice  3:1
5. 15:20 Neverice - Paňa  5:2
6. 16:04 Horné Lefantovce - Veľké Zálužie  5:7
 
1. Veľké Zálužie 3 0 0 23:6 9
2. Horné Lefantovce 2 0 1 12:10 6
3. Neverice 1 0 2 6:13 3
4. Paňa 0 0 3 5:17 0
 skupina N
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 12:46 Jarok - Nové Sady 8:6
2. 13:30 Dolné Obdokovce - Dolné Štitáre 6:1
3. 14:14 Jarok - Dolné Štitáre 7:1 
4. 14:58 Dolné Obdokovce - Nové Sady 5:5
5. 15:42 Nové Sady - Dolné Štitáre 5:0
6. 16:26 Dolné Obdokovce - Jarok 4:4
 
1. Jarok 2 1 0 19:11 7
2. Dolné Obdokovce 1 2 0 15:10 5
3. Nové Sady 1 1 1 16:13 4
4. Dolné Štitáre 0 0 3 2:18 0
 
skupina P 
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 16:50 Kynek - Báb  6:2
2. 17:10 Žirany - Šurianky  7:3
3. 17:30 Báb - Hruboňovo  4:3
4. 17:50 Šurianky - Kynek  4:4
5. 18:10 Žirany - Hruboňovo  3:1
6.

7.

8.

9.

10.
18:30

18:50

19:10

19:30

19:50
Šurianky - Báb

Hruboňovo - Kynek

Báb - Žirany

Hruboňovo - Šurianky

Kynek - Žirany
3:6

5:2

2:5

3:4

5:3
 
 
1. Žirany 3 0 1 18:11 9
2. Kynek 2 1 1 17:14 7
3. Báb 2 0 2 14:17 6
4.

5.
Šurianky

Hruboňovo
1

1
1

0
2

3
14:14

12:13
4

3

27. 12. 2009 - kvalifikácia
 
 skupina E
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 8:00 Hájske - Dyčka 1:7
2. 8:44 Ivanka - Lúčnica  6:4
3. 9:28 Hájske - Lúčnica  5:6
4. 10:12 Ivanka - Dyčka  2:1
5. 10:56 Dyčka - Lúčnica  7:1
6. 11:40 Ivanka - Hájske  4:2
 
1. Ivanka 3 0 0 12:7 9
2. Dyčka 2 0 1 15:4 6
3. Lúčnica 1 0 2 11:18 3
4. Hájske 0 0 3 8:17 0
 
skupina F 
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 8:22 C-Čapor - D.Krškany  2:5
2. 9:06
Lapáš - Jarok  4:2
3. 9:50
C-Čapor - Jarok  4:1
4. 10:34
Lapáš - D.Krškany  6:2
5. 11:18
D.Krškany - Jarok  1:4
6. 12:02
Lapáš - C-Čapor  0:3 kontumačne
 
1. Cabaj-Čapor 2 0 1 9:6 6
2. Lapáš 2 0 1 10:7 6
3. Jarok 1 0 2 7:9 3
4. Dolné Krškany 1 0 2 8:12 3
 skupina G
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 12:24 Mojmírovce - V.Cetín 0:1 
2. 12:46
Nevidzany - Žirany 3:4
3. 13:30
Mojmírovce - Žirany 6:3
4. 13:52
Nevidzany - V.Cetín  4:4
5. 14:36
V.Cetín - Žirany  6:4
6. 14:58
Nevidzany - Mojmírovce  8:1
 
1. Veľký Cetín 2 1 0 11:8 7
2. Nevidzany 1 1 1 15:9 4
3. Mojmírovce 1 0 2 7:12 3
4. Žirany 1 0 2 11:15 3
 
skupina H 
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 13:08 Branč - Hosťová 6:2 
2. 14:14
Golianovo - Veľké Zálužie  2:1
3. 15:20
Branč - Veľké Zálužie  1:4
4. 15:42
Golianovo - Hosťová  7:2
5. 16:48
Hosťová - Veľké Zálužie  5:10
6. 17:54
Golianovo - Branč  3:1
 
1. Golianovo 3 0 0 12:4 9
2. Veľké Zálužie 2 0 1 15:8 6
3. Branč 1 0 2 8:9 3
4. Hosťová 0 0 3 9:23 0
 skupina J
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 16:04 Svätoplukovo - Čakajovce  3:4
2. 16:26
Selice - Poľný Kesov  3:4
3. 17:10
Svätoplukovo - Poľný Kesov  4:3
4. 17:32
Selice - Čakajovce  2:5
5. 18:16
Čakajovce - Poľný Kesov  6:2
6. 18:38
Selice - Svätoplukovo  3:8
 
 
1. Čakajovce 3 0 0 15:7 9
2. Svätoplukovo 2 0 1 15:10 6
3. Poľný Kesov 1 0 2 9:13 3
4. Selice 0 0 3 8:17 0
 
 
28. 12. 2009 - Hlavný turnaj
 
skupina A 
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 8:00 Beladice - Lehota  3:8
2. 8:44
Vinodol - Ivanka  1:4
3. 9:28
Beladice - Ivanka  2:3
4. 10:12
Vinodol - Lehota  3:2
5. 10:56
Lehota - Ivanka  2:2
6. 11:40
Vinodol - Beladice  3:5
 
1. Ivanka 2 1 0 9:5 7
2. Lehota 1 1 1 12:8 4
3. Beladice 1 0 2 10:14 3
4. Vinodol 1 0 2 7:11 3
 skupina B
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 8:22 Rumanová - Čechynce  1:1
2. 9:06
Chrenová - C-Čapor  9:1
3. 9:50
Rumanová - C-Čapor  9:1
4. 10:34
Chrenová - Čechynce  3:4
5. 11:18
Čechynce - C.Čapor  7:4
6. 12:02
Chrenová - Rumanová  6:4
 
1. Čechynce 2 1 0 12:8 7
2. Chrenová 2 0 1 18:9 6
3. Rumanová 1 1 1 14:6 4
4. Cabaj - Čapor 0 0 3 6:25 0
skupina C 
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 12:24 Alekšince - Čakajovce  4:4
2. 13:08
Jelenec - Golianovo  4:2
3. 13:52
Alekšince - Golianovo  7:3
4. 14:36
Jelenec - Čakajovce  3:6
5. 15:20
Čakajovce - Golianovo  3:2
6. 16:04
Jelenec - Alekšince  3:4
 
1. Alekšince 2 1 0 15:10 7
2. Čakajovce 2 1 0 13:9 7
3. Jelenec 1 0 2 10:12 3
4. Golianovo 0 0 3 7:14 0
 
 skupina D
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 12:46 V-Opatovce - Čeľadice  5:5
2. 13:30
Zbehy - Veľký Cetín  5:1
3. 14:14
V-Opatovce - Veľký Cetín  6:5
4. 14:58
Zbehy - Čeľadice  3:4
5. 15:42
Čeľadice - Veľký Cetín  4:0
6. 16:26
Zbehy - V-Opatovce  3:4
 
   
                      Zbehy - Veľký Cetín                              Zbehy - Čeľadice
 
 
 
Zbehy - Výčapy Opatovce 
 
 
1. Čeľadice 2 1 0 13:8 7
2. Výčapy - Opatovce 2 1 0 15:13 7
3. Zbehy 1 0 2 11:9 3
4. Veľký Cetín 0 0 3 6:15 0
 
 Naši chlapci nastúpili v zostave:
 
Dalibor Repa - Martin Kopec, Miško Cigáň, Jurko Kukučka,
Vlado Greguš, Maťko Hrebík, Juraj Ďuriš, Marek Ťapušík,
Martin Varga, Lukáš Krasňanský, Martin Barbirík, Miro Hamar.
 
Góly: Lukáš Krasňanský 3
      Martin Kopec     3
       Vlado Greguš     1
       Maťko Hrebík     1
       Jurko Kukučka    1
       Dalo Repa        1
       Miško Cigáň      1
 
 
Štvrťfinále
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 16:48 Ivanka - Čakajovce 2:4 
2. 17:10 Čeľadice - Chrenová 2:5 
3. 17:34 Alekšince - Lehota
5:5
na jedenástky 5:6 
4. 17:56
Čechynce-
Výčapy-Opatovce
 7:6

  
Alekšince - Lehota - jedenástky
 
 
 
Semifinále
Poradové číslo Hodina Súperi Výsledok
1. 18:20 Čakajovce - Chrenová 1:8 
2. 18:45 Lehota - Čechynce 1:6 
 
 
 
 
 
 
O 3. miesto
Hodina Súperi Výsledok
19:10  Čakajovce - Lehota 1:6
 
 
 
 
 
 
 
Finále
Hodina Súperi Výsledok
19:35  Chrenová - Čechynce 4:2 
 
 
 
 
Obrázky na profil, obrázky na lide.cz 
 
TOPlist