Vianočný turnaj My 2010
Meniny na web


                
 

 Oblastná fáza 19. ročníka Vianočného turnaja My Nitrianskych novín o Pohár ObFZ v Nitre sa hrala tri dni, tradične od 26.-28. decembra. Účastníkov bolo 46, z toho jeden štvorligista, 13 tímov z prevej triedy, 9 mužstiev z II. A, 13 tímov z II. B, 6 celkov z III. A a 4 mužstvá z III. B triedy.  

ViOn B/Volkovce nastúpil s tímom, v ktorom nebol hráč FC ViOn hrajúci čo len jednu minútu v jesennej časti v Corgoň lige.  

 
 

 

 Hlavný turnaj 28. XII. 2010
 
  
 
 
Finále
 
Výčapy-Opatovce - Janíkovce 7:2
 
Obrázky na profil, obrázky na lide.cz
 
O 3. MIESTO

Zbehy - Lehota 2:1
 
                          0-1
            Dalibor Repa  1-1
            Maťko Hrebík  2-1

  
 
Horný rad zľava: Daniel Fúska, Marcel Štefanka, Marek Ťapušík, Roman Zentko - tréner,
Martin Varga, Milan Macho, Matúš Zentko.
Spodný rad zľava: Pavol Vokel, Martin Hrebík, Martin Kopec, Jurko Kukučka, Lukáš Mikula,
Lukáš Krasňanský, Peter Mako.
 
   
Obrázky na profil, obrázky na lide.czObrázky na profil, obrázky na lide.czObrázky na profil, obrázky na lide.cz
 
Individuálne ceny

 
Najlepší hráč: Ladislav Pavlovič Výčapy-Opatovce
najlepší strelec: Martin Prešinský Janíkovce - 9 gólov
najlepší brankár: Peter Pintér Výčapy-Opatovce.

All stars:
Miroslav Hamar (Janíkovce)
Juraj Kukučka (Zbehy)  
Marek Psota (Lehota)
Juraj Vavrovič (Kolíňany)
Juraj Martonka (Výčapy-Opatovce).

Pred 1300 divákmi s prehľadom rozhodovali Ivan Hádek, Peter Pucher, Marek Galo, Marián Božik a Jozef Hádek.

 
 
SEMIFINÁLE

Zbehy - Výčapy-Opatovce 2:2 /na penalty 2:3/
 
                            1-0 
            Marcel Štefanka 1-1 
                            1-2 
            Martin Kopec    2-2 
 
Na penalty 0-2 

 
 
   

Lehota - Janíkovce 2:7
 
 

 
 
 
 
ŠTVRŤFINÁLE

Zbehy - Chrenová  3:2
                Maťko Hrebík  1-0 
                              1-1 
                Marek Ťapušík 2-1 
                Jurko Kukučka 3-1 
                              3-2 
 
    
 
 
 
Výčapy-Opatovce - Čeľadice 2:2
Na penalty 3:2.
 
 
Kolíňany - Lehota 3:6
 
 
Lapáš - Janíkovce 4:4
Na penalty 1:2.
 
 
 
 

          SKUPINA A





1. Zbehy     3 2 0 1 15:14 6
2. Lehota    3 2 0 1 17:16 6
3. Rumanová  3 1 0 2 11:12 3
4. Nevidzany 3 1 0 2 12:13 3

 

 
 
 
 
 
Pod vedením trénera Romana Zentka Zbehy nastúpili:
 
 
 
Dalibor Repa, Milan Macho, Pavol Vokel -
Vladimír Greguš, Jurko Kukučka,
Martin Varga, Marcel Štefanka,
Martin Hrebík, Marek Ťapušík,
Lukáš Mikula, Daniel Fúska,
Lukáš Krasňanský, Peťko Mako.
__________________________________
         

  Nevidzany - Rumanová 1:3

* Zbehy - Lehota 8:3 *

Jurko Kukučka 3,

Marcel Štefanka 2,

Lukáš Mikula, Maťko Hrebík,

Martin Varga

1, 2, 3, 4, 5, 6. 
 
 

Nevidzany - Lehota 3:7

 

 * Zbehy - Rumanová 4:3 *

Jurko Kukučka 2,

Marek Ťapušík, Maťko Hrebík

0-1, 1-11-21-3,
 2-33-34-3.


    Rumanová - Lehota 5:7

 

* Zbehy - Nevidzany 3:8 *

Maťko Hrebík, Marcel Štefanka, Marek Ťapušík

1, 23456, 7.

    
 
  
   
 
 
 Obrázky na profil, obrázky na lide.cz
 

         SKUPINA B


1. Lapáš    3 2 1 0 10: 7 7
2. Čeľadice 3 2 1 0  9: 6 7
3. Ivanka   3 1 0 2 10:11 3
4. Branč    3 0 0 3  8:13 0

 

__________________________________
         

 

 

Ivanka - Čeľadice 2:3
Lapáš - Branč 4:2
Ivanka - Branč 5:4
Lapáš - Čeľadice 2:2
Čeľadice - Branč 4:2
Lapáš - Ivanka 4:3


 
 
 

 
 

         SKUPINA C


1. Kolíňany   3 2 1 0 17:10 7
2. Chrenová   3 1 2 0 13:12 5
3. Alekšince  3 1 0 2 12:15 3
4. Horný Ohaj 3 0 1 2  8:13 1

 

__________________________________
         

 

Horný Ohaj - Chrenová 2:2
Alekšince - Kolíňany 2:6
Horný Ohaj - Kolíňany 3:6 
Alekšince - Chrenová 5:6
Chrenová - Kolíňany 5:5 
Alekšince - Horný Ohaj 5:3


 
 
 

 
 

         SKUPINA D


1. V.-Opatovce     3 2 1 0  9: 4 7
2. Janíkovce       3 2 0 1 13:10 6
3. ViOn B/Volkovce 3 1 1 1 13:15 4
4. Beladice        3 0 0 3  7:13 0

 

__________________________________
         

 

 

 Beladice - Janíkovce 3:4
ViOn B/Volkovce - Výčapy-Opatovce 3:3
Beladice - Výčapy-Opatovce 1:3
ViOn B/Volkovce - Janíkovce 4:9
Janíkovce - Výčapy-Opatovce 0:3
ViOn B/Volkovce - Beladice 6:3


 
 
 

 
 
Kvalifikácia 27. XII. 2010

         SKUPINA E


1. Lehota       3 2 0 1 13:14 6
2. Dyčka        3 1 2 0 14:10 5
3. Svätoplukovo 3 1 1 1 13:12 4
4. D. Krškany   3 0 1 2 10:14 1

__________________________________
 

         

 

Svätoplukovo - Dyčka 3:3
Lehota - D. Krškany 4:3
Svätoplukovo - D. Krškany 5:2
Lehota - Dyčka 2:6
Dyčka - D. Krškany 5:5
Lehota - Svätoplukovo 7:5


 
 
 
  
 
 

        SKUPINA F


1. Rumanová 3 3 0 0 20: 7 9
2. Klasov   3 2 0 1 15:12 6
3. Jelenec  3 1 0 2 14:13 3
4. Dražovce 3 0 0 3  9:26 0

__________________________________
 

         

 

 Rumanová - Jelenec 5:2
Klasov - Dražovce 8:3
Rumanová - Dražovce 10:3
Klasov - Jelenec 5:4
Jelenec - Dražovce 8:3
Klasov - Rumanová 2:5


 
 
 

 
 

          SKUPINA G


1. Branč      3 2 1 0 13: 5 7
2. Golianovo  3 2 1 0 15: 9 7
3. V. Zálužie 3 1 0 2  9:12 3
4. Jarok      3 0 0 3  5:14 0

__________________________________
 

         

V. Zálužie - Branč 3:4
Golianovo - Jarok 5:3
V. Zálužie - Jarok 4:2
Golianovo - Branč 2:2
Branč - Jarok 7:0


 
 
 
  
 
 

          SKUPINA H


1. V.-Opatovce 3 3 0 0 17: 4 9
2. Čakajovce   3 2 0 1  7: 8 6
3. Báb         3 1 0 2 10:14 3
4. Hájske      3 0 0 3  3:11 0

 

__________________________________
         

 

Čakajovce - Hájske 2:0
Výčapy-Opatovce - Báb 7:3
Čakajovce - Báb 4:3
Výčapy-Opatovce - Hájske 5:0
Hájske - Báb 3:4, Chudáčik 2
Výčapy-Opatovce - Čakajovce 5:1


 
 
 
  
 
 

          SKUPINA J


1. Kolíňany    3 3 0 0 22:11 9
2. Čechynce    3 2 0 1 20:16 6
3. Mojmírovce  3 1 0 2 12:20 3
4. N. Ves n/Ž. 3 0 0 3  9:16 0

 

__________________________________
         

 

Čechynce - N. Ves n/Ž. 8:4
Kolíňany - Mojmírovce 9:5
Čechynce - Mojmírovce 8:2
Kolíňany - N. Ves n/Ž. 3:2
N. Ves n/Ž. - Mojmírovce 3:5
Kolíňany - Čechynce 10:4


 
 
 
  
 

  
 Predkvalifikácia 26. XII. 2010

           SKUPINA K

1. Dražovce      3 3 0 0 23:12 9
2. Kynek         3 2 0 1 14:15 6
3. V. Cetín      3 1 0 2 14:15 3
4. Štefanovičová 3 0 0 3 10:19 0

__________________________________
         


 

 

Kynek - Dražovce 2:9
V. Cetín - Štefanovičová 5:3
Kynek - Štefanovičová 6:1
V. Cetín - Dražovce 4:6
Dražovce - Štefanovičová 8:6
  V. Cetín - Kynek 5:6

 

  

     
 

            SKUPINA L

1. D. Krškany   3 3 0 0  18:4 9
2. D. Štitáre   3 2 0 1  9:11 6
3. D. Obdokovce 3 1 0 2  6:11 3
4. Žitavce      3 0 0 3 10:17 0

__________________________________
   

 
         

D. Obdokovce - Žitavce 5:3
D. Krškany - D. Štitáre 6:1
D. Obdokovce - D. Štitáre 1:3
D. Krškany - Žitavce 7:3
Žitavce - D. Štitáre 4:5
D. Krškany - D. Obdokovce 5:0


 
    
 

          SKUPINA M

1. Mojmírovce 3 2 1 0 15: 5 7
2. Nové Sady  3 2 0 1 14:12 6
3. Hosťová    3 1 1 1 11: 9 4
4. Hruboňovo  3 0 0 3  6:20 0

 

__________________________________
         

 

Hosťová - Nové Sady 3:4
Mojmírovce - Hruboňovo 6:1
Hosťová - Hruboňovo 5:2
Mojmírovce - Nové Sady 6:1
Nové Sady - Hruboňovo 9:3
Mojmírovce - Hosťová 3:3


 
   
 

          SKUPINA N

1. Jarok       3 2 0 1 16:15 6
2. Cabaj-Čápor 3 2 0 1 13: 9 6
3. Lúčnica     3 1 0 2 12:17 3
4. Podhorany   3 1 0 2 14:14 3

 

__________________________________
         

 

Jarok - Lúčnica 8:3
Cabaj-Čápor - Podhorany 5:1
Jarok - Podhorany 3:10
Cabaj-Čápor - Lúčnica 6:3
Lúčnica - Podhorany 6:3
Cabaj-Čápor - Jarok 2:5


 
 
 

            SKUPINA P

1. Báb            4 3 0 1 22:11 9
2. N. Hrnčiarovce 4 3 0 1 28:12 9
3. Žirany         4 0 0 4  5:32 0

 

__________________________________
         

 

Žirany - Báb 1:4
N. Hrnčiarovce - Žirany 10:1 
Báb - N. Hrnčiarovce 5:0
Žirany - Báb 2:8
N. Hrnčiarovce - Žirany 10:1
Báb - N. Hrnčiarovce 5:8


 
 
 

 
TOPlist