Vianočný turnaj My 2011
Meniny na web


                

 

 
 
 Oblastná fáza XX. ročníka Vianočného turnaja My Nitrianskych novín o Pohár spoločnosti Moget sa hrá tri dni, tradične od 26.-28. decembra v mestskej hale na Čermáni. Účastníkov je rekordne 50.
 

Hlavný turnaj 28. XII. 2011

 

 

 

Finále:
 
Chrenová - ViOn B/Volkovce
        3:4
     

 Obrázky na profil, obrázky na lide.cz Obrázky na profil, obrázky na lide.cz Obrázky na profil, obrázky na lide.cz

 

o III. miesto:
 
Lapáš - Čeľadice 2:2
      na penalty 2:3
     

 

INDIVIDUÁLNE CENY

Najlepší hráč:    Juraj Fuska (Chrenová).
Najlepší strelec: Juraj Martonka (Vyčapy-Opatovce - 9 gólov).
Najlepší brankár: Erik Kozolka (FC ViOn B/Volkovce).

All stars: Matej Rondoš (Hosťová)
           Martin Ševčík (Čeľadice)
           Michal Pintér (ViOn B/Volkovce)
           Vladimír Kozár (Lapáš)
           Anton Suchan (Chrenová).
 

 

Semifinále:
 
Chrenová - Čeľadice        6:2
Lapáš    - ViOn B/Volkovce 1:3
     
Chrenová - Čeľadice

 


 

Štvrťfinále:
 
Ivanka          - Chrenová 2:4
Čeľadice        - Čechynce 4:3
Výčapy-Opatovce - Lapáš    3:5
ViOn B/Volkovce - Hosťová  8:4
     
Ivanka - Chrenová

 

 

Skupina A:
 
1. Ivanka     3 2 1 0 12: 7 7
2. Lapáš      3 2 0 1  9: 7 6

3. Sľažany    3 1 1 1  8: 9 4
4. Tešedíkovo 3 0 0 3  5:11 0
 
 
 
 
 8:00  Sľažany    - Ivanka  3:3
 8:45  Tešedíkovo - Lapáš   1:3
 9:30  Sľažany    - Lapáš   2:4
10:15  Tešedíkovo - Ivanka  2:5
11:00  Ivanka     - Lapáš   4:2
11:45  Tešedíkovo - Sľažany 2:3
     

 

Skupina B:
 
1. ViOn B/Volkovce 3 2 0 1 17: 6 6
2. Čechynce        3 2 0 1 13:14 6

3. Zbehy           3 1 0 2  9:13 3
4. Janíkovce       3 1 0 2 12:18 3
 
 
 
 
 8:22  Zbehy    - Čechynce  3:4
 9:07  Vion B   - Janíkovce 4:5
 9:52  Zbehy    - Janíkovce 6:3
10:37  Vion B   - Čechynce  7:1
11:22  Čechynce - Janíkovce 8:4
12:07  Vion B   - Zbehy     6:0
Zbehy - Čechynce
 
Zbehy - Janíkovce
 
Zbehy - Vion B
 
Zbehy nastúpili: Milan Macho, Martin Kopec, Marek Ťapušík,Juraj Kukučka, Michal Cigáň, Martin Varga, Martin Hrebík, Michal Lacuška, Lukáš Mikula,
Peter Mako, Lukáš Krasňanský, Peter Urbánek, Fridrich Buzáš, Štefan Budzeľ, Dalibor Repa - tréner.
 
Strelci gólov: Juraj Kukučka    3
                  Martin Hrebík    3
                  Lukáš Krasňanský 2
                  Lukáš Mikula     1
 
 
 
Skupina C:
 
1. V.-Opatovce 3 3 0 0 17: 9 9
2. Chrenová    3 2 0 1 17:11 6

3. Močenok     3 1 0 2 12:13 3
4. Alekšince   3 0 0 3  6:19 0
 
 
 
 
12:30  Alekšince - Chrenová        2:6
13:15  Močenok   - Výčapy Opatovce 3:4
14:00  Alekšince - Výčapy Opatovce 2:8
14:45  Močenok   - Chrenová        4:7
15:30  Chrenová  - Výčapy Opatovce 4:5
16:15  Močenok   - Alekšince       5:2
Alekšince - Chrenová
 
Močenok - Chrenová

 

Skupina D:
 
1. Čeľadice   3 3 0 0 16: 6 9
2. Hosťová    3 2 0 1 11: 7 6

3. V. Zálužie 3 1 0 2 13:14 3
4. Kráľová    3 0 0 3  8:21 0
 
 
 
 
12:52  Čeľadice      - Veľké Zálužie 5:2
13:37  Kráľová n/V   - Hosťová       2:4
14:22  Čeľadice      - Hosťová       3:1
15:07  Kráľová n/V   - Veľké Zálužie 3:9
15:52  Veľké Zálužie - Hosťová       2:6
16:37  Kráľová n/V   - Čeľadice      3:8
     

 

 
 
 
Kvalifikácia 27. XII. 2011
 
 
Skupina E:
 
1. V. Lapáš 3 2 1 0 14: 8 7
2. Klasov   3 2 1 0 14:10 7
3. Selice   3 1 0 2 13:15 3
4. Branč    3 0 0 3  7:15 0

 
 
 8:00  Lapáš  - Selice  6:2
 8:45  Klasov - Branč   4:2
 9:30  Lapáš  - Branč   4:2
10:15  Klasov - Selice  6:4
11:00  Selice - Branč   7:3
11:45  Klasov - Lapáš   4:4
     

 

Skupina F:
 
1. Janíkovce  3 2 0 1 14: 6 6
2. Rumanová   3 2 0 1 10:12 6
3. Čakajovce  3 1 0 2 12:14 3
4. Č. Kľačany 3 1 0 2 11:14 3
 
 8:22  Čierne Kľačany - Rumanová        1:4
 9:07  Janíkovce      - Čakajovce       3:1
 9:52  Čierne kľačany - Čakajovce       6:8
10:37  Janíkovce      - Rumanová        8:1
11:22  Rumanová       - Čakajovce       5:3
12:07  Janíkovce      - Čierne Kľačany  3:4
     

 

Skupina G:
 
1. Hosťová   3 3 0 0 18: 4 9
2. Golianovo 3 2 0 1  9: 9 6
3. Jelenec   3 1 0 2  9:14 3
4. V. Cetín  3 0 0 3  9:16 0
 
12:30  Hosťová   - Jelenec  5:0
13:15  Golianovo - V. Cetín 3:2
14:00  Hosťová   - V. Cetín 7:3
14:45  Golianovo - Jelenec  5:3
15:30  Jelenec   - V. Cetín 6:4
16:15  Golianovo - Hosťová  1:6
     

 

Skupina H:
 
1. Čechynce       3 2 1 0 18: 6 7
2. N. Hrnčiarovce 3 1 1 1 11:16 4
3. Kolíňany       3 1 1 1 11:17 4
4. Nevidzany      3 0 1 2  7:12 1
 
12:52  Čechynce  - Kolíňany       8:1
13:37  Nevidzany - N. Hrnčiarovce 2:5
14:22  Čechynce  - N. Hrnčiarovce 8:3
15:07  Nevidzany - Kolíňany       3:5
15:52  Kolíňany  - N. Hrnčiarovce 6:6
16:37  Nevidzany - Čechynce       2:2
     

 

Skupina J:
 
1. V. Opatovce 4 3 0 1 20:14 9
2. Báb         4 2 1 1 12:11 7
3. Lehota      4 2 0 2 10:12 6
4. Rišňovce    4 2 0 2 14:10 6
5. Neverice    4 0 1 3 14:21 1
 
 
 
 
17:00  Báb             - Rišňovce  2:1
17:18  Lehota          - Neverice  4:1
17:36  Výčapy Opatovce - Báb       3:2
17:54  Lehota          - Rišňovce  3:2
18:12  Výčapy Opatovce - Neverice  7:4
18:30  Lehota          - Báb       1:2
18:48  Neverice        - Rišňovce  3:4
19:06  Lehota          - Výčapy Opatovce 2:7
19:24  Báb             - Neverice  6:6
19:42  Výčapy Opatovce - Rišňovce  3:6
     

 

 
 
 
Predkvalifikácia 26. XII. 2011
 
 
Skupina K:
 
1. Čakajovce  3 2 1 0 15: 6 7
2. Jarok      3 1 1 1  7: 8 4
3. Mojmírovce 3 0 3 0  9: 9 3
4. Kynek      3 0 1 2  5:13 1
 
 
 
 8:00  Jarok      - Čakajovce  1:5
 8:45  Mojmírovce - Kynek      3:3
 9:30  Jarok      - Kynek      4:1
10:15  Mojmírovce - Čakajovce  4:4
11:00  Čakajovce  - Kynek      6:1
11:45  Mojmírovce - Jarok      2:2
     

 

 

Skupina L:

1. Branč    3 3 0 0 16: 7 9
2. N. Ves   3 1 0 2 12:14 3
3. Hájske   3 1 0 2 13:14 3
4. P. Kesov 3 1 0 2 11:17 3
 
 
 
 8:22  N.Ves n/Ž - Branč        3:6
 9:07  Hájske    - Poľný Kesov  7:5
 9:52  N.Ves n/Ž - Poľný Kesov  4:5
10:37  Hájske    - Branč        3:4
11:22  Branč     - Poľný Kesov  6:1
12:07  Hájske    - N.Ves n/Ž    3:5
     

 

Skupina M:

 

1. N. Hrnčiarovce 4 4 0 0 23: 9 12
2. Cabaj-Čápor    4 2 1 1 17:10  7
3. Nové Sady      4 2 1 1 19:15  7
4. D. Obdokovce   4 1 0 3 11:18  3
5. V. Dolina      4 0 0 4  6:24  0
 
 
 
 
 
12:30  N. Hrnčiarovce  - Veľká Dolina    5:1
12:47  Cabaj Čapor     - Nové Sady       2:2
13:04  Dolné Obdokovce - N. Hrnčiarovce  2:6
13:21  Cabaj Čapor     - Veľká Dolina    8:1
13:38  Dolné Obdokovce - Nové Sady       3:7
13:55  Cabaj Čapor     - N. Hrnčiarovce  2:6
14:12  Nové Sady       - Veľká Dolina    6:4
14:29  Cabaj Čapor     - Dolné Obdokovce 5:1
15:20  N. Hrnčiarovce  - Nové Sady       6:4
15:37  Dolné Obdokovce - Veľká Dolina    5:0
     

 

Skupina N:
 
 
1. Rišňovce   4 3 1 0 17: 7
2. Žirany     4 3 0 1 13:11
3. Krškany    4 2 0 2 11:10
4. T. Nemce   4 1 1 2  8:11
5. D. Štitáre 4 0 0 4  4:17
 
 
 
 

 

 
14:46  Žirany     - T. Nemce    4:2
15:03  D. Krškany - D. Štitáre  3:0
15:54  Rišňovce   - Žirany      4:2
16:11  D. Krškany - T. Nemce    4:2
16:28  Rišňovce   - D. Štitáre  7:1
16:45  D. Krškany - Žirany      3:4
17:02  D. Štitáre - T. Nemce    1:2
17:19  D. Krškany - Rišňovce    4:2
18:10  Žirany     - Štitáre     3:2
18:27  Rišňovce   - T. Nemce    2:2
     

 

Skupina P:
 
 
1. V. Cetín     4 3 1 0 14: 7 10
2. Svätoplukovo 4 3 0 1 17:12  9
3. Lúčnica      4 1 1 2 12:14  4
4. Dražovce     4 0 3 1  8: 9  3
5. Hruboňovo    4 0 1 3  9:18  1
 
 
 
17:36  Lúčnica      - Drážovce      2:2
17:53  Svätoplukovo - Hruboňovo     7:1
18:44  Veľký Cetín  - Lúčnica       3:1
19:01  Svätoplukovo - Dražovce      3:2
19:18  Veľký Cetín  - Hruboňovo     4:2
19:35  Svätoplukovo - Lúčnica       5:4
19:52  Hruboňovo    - Dražovce      2:2
20:09  Svätoplukovo - Veľký Cetín   2:5
20:26  Lúčnica      - Hruboňovo     5:4
20:43  Veľký Cetín  - Dražovce      2:2
     

TOPlist