Halový turnaj Benjamínkov 2016
Meniny na web


                

 

 

27.2. - 28.2.2016
III. ročník
halového turnaja "benjamínkov".
 
My Nitrianske noviny a ObFZ Nitra
 
 
 
 
 
 

 

27.2.2016 - Kvalifikácia

image 1x20 min.
 
 8:00    Chrenová B - Horná Kráľová 4:1
 8:22         Zbehy - Kolíňany      3:0
         Góly:  Miloš Krajčir 2
                Dalibor Debnár
 9:28    Chrenová B - Kolíňany 0:5
 9:50         Zbehy - Horná Kráľová 8:0
         Góly: Adam Mego 3
               Tomáš Škorica 2
               Miloš Krajčir
               Jakub Gašpar
               Timur Molnár
10:56 Horná Kráľová - Kolíňany 0:6
11:18         Zbehy - Chrenová B    8:1
         Góly: Miloš Krajčir 3
               Tomáš Škorica 3
               Jakub Gašpar
               Timur Molnár 
Foto: Ján Babčan
 
1. Zbehy         3 0 0  19: 1  9
2. Kolíňany      2 0 1  11: 3  6
3. Chrenová B    1 0 2   5:14  3
4. Horná Kráľová 0 0 3   1:18  0
 
 
 
 
 
 
 
image 1x20 min.
 
 8:44 Výčapy Opatovce - Dolné Obdokovce 6:1
 9:06       Golianovo - Báb 6:0
10:12 Výčapy Opatovce - Báb 6:1
10:34       Golianovo - Dolné Obdokovce 9:0
11:40 Dolné Obdokovce - Báb 3:2
12:02       Golianovo - Výčapy Opatovce 6:0
 
 
 
 
 
 
1. Golianovo       3 0 0  21: 0  9
2. Výčapy Opatovce 2 0 1  12: 3  6
3. Dolné Obdokovce 2 0 1   4:17  3
4. Báb             0 0 3   3:16  0

 

image 1x20 min.
 
12:58    Čechynce - Cabaj Čapor       1:5
13:20      Hájske - FC Nitra žiačky A 3:2
14:16    Čechynce - FC Nitra žiačky A 3:7
14:38      Hájske - Cabaj Čapor       2:2
15:34 Cabaj Čapor - FC Nitra žiačky A 7:3
15:56      Hájske - Čechynce          9:0
 
 
 
 
1. Hájske            2 1 0  15: 4  7
2. Cabaj Čapor       2 1 0  14: 6  7
3. FC Nitra žiačky A 1 0 2  12:14  3
4. Čechynce          0 0 3   4:21  0
 
image 1x15 min.
 
12:24       Lapáš - FC Nitra žiačky B 0:4
12:41 Topoľčianky - Lukáčovce         5:0
13:42 Veľký Cetín - FC Nitra žiačky B 6:2
13:59       Lapáš - Topoľčianky       0:4
15:00 Veľký Cetín - Lukáčovce         2:1
15:17 Topoľčiamky - FC Nitra žiačky B 7:1
16:18       Lapáš - Lukáčovce         0:0
16:35 Veľký Cetín - Topoľčianky       3:4
16:52   Lukáčovce - FC Nitra žiačky B 3:4
17:09 Veľký Cetín - Lapáš             1:2
 
 
1. Topoľčianky       4  4 0 0  20: 4 12
2. Veľký Cetín       4  2 0 2  12: 9  6
3. FC Nitra žiačky B 4  2 0 2  11:16  6
4. Lapáš             4  1 1 2   2: 9  4
5. Lukáčovce         4  0 1 3   4:11  1


 

 

28.2.2016 Hlavný hrací deň

 

image 1x14 min.
 
 8:00      Čeľadice - Golianovo 2:4
 8:32 Veľké Zálužie - Zbehy     3:1
                Góly: Adam Mego
 9:04        Selice - Golianovo 2:4
 9:36      Čeľadice - Veľké Zálužie 2:1
10:08        Selice - Zbehy     0:4
                Góly: Adam Mego 2
                      Miloš Krajčír
                      Tomáš Škorica
10:40 Veľké Zálužie - Golianovo 1:1
11:12      Čeľadice - Zbehy     1:2
                Góly: Adam Mego 2
11:44        Selice - Veľké Zálužie 3:3
12:16         Zbehy - Golianovo 3:3
                Góly: Adam Mego 2
                      Tomáš Škorica
12:48      Čeľadice - Selice    2:2
 
image 1x14
 
 8:16    Chrenová A - Topoľčianky 1:1
 8:48     Nevidzany - Hájske      1:7
 9:20  Horné Saliby - Topoľčianky 2:2
 9:52    Chrenová A - Nevidzany   2:3
10:24  Horné Saliby - Hájske      1:2
10:56     Nevidzany - Topoľčianky 0:4
11:28    Chrenová A - Hájske      2:3
12:00  Horné Saliby - Nevidzany   0:2
12:32        Hájske - Topoľčianky 2:1
13:04  Horné Saliby - Chrenová A  2:4
 
 
 
 
 
 
 
 
1. Golianovo  4  2 2 0  12: 8  8 
2. Zbehy      4  2 1 1  10: 7  7
3. V. Zálužie 4  1 2 1   8: 7  5
4. Čeľadice   4  1 1 2   7: 9  4
5. Selice     4  0 2 2   7:13  2
 
 
 
1. Hájske      4  4 0 0  14: 5  12
2. Nevidzany   4  2 0 2   6:13   6
3. Topoľčianky 4  1 2 1   8: 5   5
4. Chrenová A  4  1 1 2   9: 9   4
5. H. Saliby   4  0 1 3   5:10   1
 
   
          
 

 

 
Semifinále: 1x15
 
13:20 Golianovo - Nevidzany 6:1                13:37 Zbehy - Hájske 0:1
                                                             

 

Foto: Michal Mego
o 3. miesto: 1x12
13:54 Zbehy - Nevidzany 2:1
        Góly: Adam Mego 2

 

 
Finále: 1x15
14:08 Hájske - Golianovo 3:2

 

TOPlist