Vianočný turnaj My 2012
Meniny na web


                
XXI. ročník
Vianočného turnaja
My Nitrianske noviny.
 

image

     

 
 
 Každoročne po Vianociach sa koná oblastná fáza Vianočného turnaja My Nitrianskych novín o Pohár spoločnosti Moget.
 Tohoročne sa už po dvadsiaty prvýkrát stretnú tímy z oblastných a krajských súťaží.
 Tradične, od 26. - 28. decembra, sa hrá trojdňový maratón v mestskej hale na Čermáni.
 
 
     
image
 
 
Obrázky na profil, obrázky na lide.cz Finále:Obrázky na profil, obrázky na lide.cz

 
Čechynce - Zbehy 4:4 - na penalty 0:1
              
                                       Góly: Juraj Kukučka
                                             Šimon Šóš
                                             Martin Hrebík
                                             Ľubomír Kollár
 

  

               Dalibor Repa chytil všetky tri penalty,              Ocenenie najlepších.
                  zbežania strelili raz do čierneho.
 
Horný rad zľava: Ľubomír Kollár, Michal Cigáň, Lukáš Mikula, Štefan Budzeľ, Juraj Kukučka, Lukáš Krasňanský, Šimon Šóš, Martin Hrebík, Vladimír Lauko - vedúci mužstva.
Dolný rad zľava: Norbert Danišík, Milan Macho, Michal Lacuška, Martin Kopec, Marek Ťapušík.

 
 

 Obrázky na profil, obrázky na lide.cz Obrázky na profil, obrázky na lide.cz Obrázky na profil, obrázky na lide.cz


image
 
 
 
  
Individuálne ocenenia:
 
                               
   Najlepší strelec: Juraj Kanás - Čechynce - 10 gólov   Najlepší hráč: Ján Kluka - Čechynce
 
                  
                Najlepší brankár: Dalibor Repa - Zbehy
 
 
 
 
ALL STARS TEAM:
              
            Lukáš Leckéši - Čeľadice       Martin Prešinský - Janíkovce        Martin Hrebík - Zbehy
          v zastúpení
                          Patrik Majerčík  - Čeľadice      Tomáš Čičo - Ivanka
 
                                         
                       NAJLEPŠÍ STRELCI: 10 - Juraj Kanás      - Čechynce
                                          8 - Martin Prešinský - Janíkovce
                                              Andrej Rus       - Čechynce
                                              Martin Hrebík    - Zbehy
                                          7 - Peter Dobiaš     - Čeľadice
 
image

 

 
O 3. miesto:
 
 
Ivanka - Čeľadice 1:5
                   
 
image

 

 
 
                Semifinále:
 
    Čechynce - Ivanka 7:5
 
 
 
Čeľadice - Zbehy 1:2
        Góly: Martin Hrebík 2
 
 
 
 
 
image

 

 
                Štvrťfinále:
 
Janíkovce - Čechynce 3:4
 
 
 
Močenok - Ivanka 4:6
 
 
Čeľadice - Mojmírovce 4:1
 
 
 
Lapáš - Zbehy 2:2 na pokutové kopy 2:3
           Góly: Lukáš Krasňanský
                 Martin Hrebík
 
 
image

 

 
 
SKUPINA A:
 8.00 Janíkovce  - Mojmírovce 6:3
 8.45 Beladice   - Hosťová    0:5
 9.30 Janíkovce  - Hosťová    5:3
10.15 Beladice   - Mojmírovce 2:4
11.00 Mojmírovce - Hosťová    3:2
11.45 Beladice   - Janíkovce  4:6
 
 
 
1. Janíkovce  3  3 0 0  17:10  9
2. Mojmírovce 3  2 0 1  10:10  6
3. Hosťová    3  1 0 2  10: 8  3
4. Beladice   3  0 0 3   6:15  0
 
SKUPINA B:
 8.22 V. Zálužie - Lapáš      2:2
 9.07 Alekšince  - Ivanka     2:5
 9.52 V. Zálužie - Ivanka     2:5
10.37 Alekšince  - Lapáš      3:6
11.22 Lapáš      - Ivanka     1:0
12.07 Alekšince  - V. Zálužie 3:2
 
1. Lapáš      3  2 1 0   9: 5  7
2. Ivanka     3  2 0 1  10: 5  6
3. Alekšince  3  1 0 2   8:13  3
4. V. Zálužie 3  0 1 2   6:10  1
 
 
SKUPINA C:
12.30 Chrenová - Báb      4:1
13.15 Čeľadice - Čechynce 5:4
14.00 Chrenová - Čechynce 5:5
14.45 Čeľadice - Báb      2:2
15.30 Báb      - Čechynce 5:7
16.15 Čeľadice - Chrenová 5:3
 
 
 
 
1. Čeľadice 3  2 1 0  12: 9  7
2. Čechynce 3  1 1 1  16:15  4

3. Chrenová 3  1 1 1  12:11  4
4. Báb      3  0 1 2   8:14  1
SKUPINA D:
12.52 Jelenec - Zbehy      2:6
          Góly: Martin Hrebík 2
                Juraj Kukučka
                Norik Danišík
                Lukáš Krasňanský
                Šimon Šóš
13.37 Močenok - D. Krškany 3:3
14.22 Jelenec - D. Krškany 6:0
15.07 Močenok - Zbehy      5:1
           Gól: Martin Hrebík
15.52 Zbehy   - D Krškany  8:1
      Góly: Martin Hrebík
            Lukáš Mikula
            Marek Ťapušík
            Juraj Kukučka
            Michal Lacuška
            Fridrich Buzáš
            Norik Danišík
            Šimon Šóš
16.37 Močenok - Jelenec     6:2
 
1. Močenok 3 2 1 0 14:4 7
2. Zbehy 3 2 0 1 15:8 6

3. Jelenec 3 1 0 2 10:12 3
4. D. Krškany 3 0 1 2 4:17 1
 
 
 
image
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
image
 
 

image

 

Kvalifikácia - 27. XII. 2012
 
SKUPINA E:
 8.00 N. Hrnčiarovce - Veľký Cetín    3:3
 8.45 Ivanka         - V. Opatovce    3:2
 9.30 N. Hrnčiarovce - V. Opatovce    3:5
10.15 Ivanka         - Veľký Cetín    6:1
11.00 Veľký Cetín    - V. Opatovce    5:1
11.45 Ivanka         - N. Hrnčiarovce 5:4
 
 
 
1. Ivanka         3  3 0 0 14: 7 9
2. Veľký Cetín    3  1 1 1  9:10 4
3. V.-Opatovce    3  1 0 2  8:11 3
4. N. Hrnčiarovce 3  0 1 2 10:13 1
 
 SKUPINA F:
 8.22 Rumanová - Rišňovce 6: 3
 9.07 Lehota   - Hosťová  2: 1
 9.52 Rumanová - Hosťová  1:10
10.37 Lehota   - Rišňovce 5:4
11.22 Rišňovce - Hosťová  3:8
12.07 Lehota   - Rumanová 3:4
 
 
1. Hosťová  3  2 0 1  19: 6  6
2. Lehota   3  2 0 1  10: 9  6
3. Rumanová 3  2 0 1  11:16  6
4. Rišňovce 3  0 0 3  10:19  0
 
image
SKUPINA G:
12.30 Horný Ohaj  - Cabaj-Čápor 5:5
12.52 Golianovo   - Mojmírovce  2:6
13.37 Horný Ohaj  - Mojmírovce  3:7
14.00 Golianovo   - Cabaj-Čápor 5:2
14.45 Cabaj-Čápor - Mojmírovce  3:3
15.07 Golianovo   - Horný Ohaj  6:3
 
 
 
1. Mojmírovce  3  2 1 0  16: 8  7
2. Golianovo   3  2 0 1  13:11  6
3. Cabaj-Čápor 3  0 2 1  10:13  2
4. Horný Ohaj  3  0 1 2  11:18  1
 
 
SKUPINA H:
13.15 Selice     - D. Krškany 3:6
14.22 Nové Sady  - Trnovec    1:5
15.30 Selice     - Trnovec    2:5
15.52 N. Sady    - D. Krškany 4:7
17.00 D. Krškany - Trnovec    6:2
18.07 N. Sady    - Selice     5:8
 
1. D. Krškany 3  3 0 0  19: 9  9
2. Trnovec    3  2 0 1  12: 9  6
3. Selice     3  1 0 2  13:16  3
4. N. Sady    3  0 0 3  10:20  0
 
SKUPINA J:
16.15 N. Ves n/Ž. - Hájske      3:6
16.37 Čechynce    - Machulince  6:3
17.22 N. Ves n/Ž. - Machulince  2:5
17.45 Čechynce    - Hájske      4:3
18.30 Hájske      - Machulince  6:5
18.52 Čechynce    - N. Ves n/Ž 11:4
 
 
 
1. Čechynce    3  3 0 0  21:10  9
2. Hájske      3  2 0 1  15:12  6
3. Machulince  3  1 0 2  13:14  3
4. N. Ves n/Ž. 3  0 0 3   9:22  0
     
 
 

image

 

Predkvalifikácia - 26. XII. 2012
 
   
     
SKUPINA K:
 8.00 Svätoplukovo - Čakajovce     5:4
 8.45 Mojmírovce   - Dražovce      3:2
 9.30 Svätoplukovo - Dražovce      6:2
10.15 Mojmírovce   - Čakajovce    10:1
11.00 Čakajovce    - Dražovce     11:4
11.45 Mojmírovce   - Svätoplukovo  4:1
 
 
 
1. Mojmírovce   3  3 0 0  17: 4  9
2. Svätoplukovo 3  2 0 1  12:10  6
3. Čakajovce    3  1 0 2  16:19  3
4. Dražovce     3  0 0 3   8:20  0
 
 
SKUPINA L:
 8.22 Hosťová  - Žirany    3:2
 9.07 Branč   - Hruboňovo  5:0
 9.52 Hosťová - Hruboňovo  7:1
10.37 Branč   - Žirany     4:5
11.22 Žirany  - Hruboňovo 13:1
12.07 Branč   - Hosťová    2:3
image
 
1. Hosťová   3  3 0 0  13: 5  9
2. Žirany    3  2 1 0  20: 8  6
3. Branč     3  1 0 2  11: 8  3
4. Hruboňovo 3  0 0 3   2:25  0
 
 
 
 
 
SKUPINA M (1x15 min):
12.30 Jarok         - V.-Opatovce 1:5
12.47 H. Lefantovce - Kynek       0:2
13.04 Klasov        - Jarok       6:1
13.21 H. Lefantovce - V.-Opatovce 1:6
13.38 Klasov        - Kynek       3:3
13.55 H. Lefantovce - Jarok       1:5
14.12 Kynek         - V.-Opatovce 2:2
14.29 H. Lefantovce - Klasov      3:3
15.20 Jarok         - Kynek       5:4
15.37 Klasov        - V.-Opatovce 5:8
 
 
 
1. V.-Opatovce   4  3 1 0  21: 9 10
2. Jarok         4  2 0 2  12:16  6
2. Klasov        4  1 2 1  17:15  5
4. Kynek         4  1 2 1  11:10  5
5. H. Lefantovce 4  0 1 3   5:18  1
 
 
 
SKUPINA Z (1x15 min):
14.46 Machulince - ViOn C/Hostie 3:2
15.03 Choča      - Velčice       0:4
15.54 Skýcov     - Machulince    4:7
16.11 Choča      - Hostie        2:2
16.28 Skýcov     - Velčice       2:2
16.45 Choča      - Machulince    0:4
17.02 Velčice    - Hostie        3:3
17.19 Choča      - Skýcov        2:8
18.10 Machulince - Velčice       6:2
18.27 Skýcov     - Hostie        1:3
 
 
 
 
 
1. Machulince    4  4 0 0  20: 8 12
2. ViOn C/Hostie 4  1 2 1  10: 9  5
3. Velčice       4  1 2 1  11:11  5
4. Skýcov        4  1 1 2  15:14  4
5. Choča         4  0 1 3   4:18  1
 
image

 

SKUPINA N (1x15 min):
17.36 Trnovec    - D. Obdokovce 3:2
17.53 P. Kesov   - D. Štitáre   4:4
18.44 Dyčka      - Trnovec      4:4
19.01 P. Kesov   - D. Obdokovce 0:7
19.18 Dyčka      - D. Štitáre   6:1
19.35 P. Kesov   - Trnovec      2:4
19.52 D. Štitáre - D. Obdokovce 1:5
20.09 P. Kesov   - Dyčka        3:3
20.26 Trnovec    - D. Štitáre   7:0
20.43 Dyčka      - D. Obdokovce 2:3
 
 
 
1. Trnovec      4  3 1 0  18: 8  10
2. D. Obdokovce 4  3 0 1  17: 6   9
3. Dyčka        4  1 2 1  15:11   5
4. Poľný Kesov  4  0 2 2   9:18   2
5. D. Štitáre   4  0 1 3   6:22   1
 
 
     

 

TOPlist