My NN 2017
Meniny na web


                
 
 
 
image
 
Vianočný turnaj MY Nitrianske novíny o Pohár firmy Moget
26. - 28. 12 2017
Športová hala Nitra Klokočina
 

image

 

 
 
26. 12. 2017   imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
 
image
 
      Hájske - H. Lefantovce 3:2
   Lukáčovce - J. Kostoľany 5:2
     Vinodol - H. Lefantovce 1:2
      Hájske – Lukáčovce 0:3
     Vinodol - J. Kostoľany 8:4
   Lukáčovce - H. Lefantovce 1:2
      Hájske - J. Kostoľany 7:1
     Vinodol – Lukáčovce 3:1
J. Kostoľany - H. Lefantovce 1:4
     Vinodol – Hájske 3:2
 
1. Horné Lefantovce  4  3 0 1  10: 6  9 
2. Vinodol           4  3 0 1  15: 9  9
3. Lukáčovce         4  2 0 2  10: 7  6
4. Hájske            4  2 0 2  12: 9  6
5. Jedľové Kostoľany 4  0 0 4   8:24  0
 
 
 
image
 
Martin n/Ž. – Skýcov 4:1
   T. Nemce – Čifáre 5:3
 Mojmírovce – Skýcov 10:0
Martin n/Ž. - Tek. Nemce 4:1
 Mojmírovce – Čifáre 3:1
   T. Nemce - Skýcov 5:1
Martin n/Ž. - Čifáre 4:2
 Mojmírovce - Tek. Nemce 3:1
     Čifáre - Skýcov 4:0
 Mojmírovce - Martin n/Ž 4:2
 
1. Mojmírovce         4  4 0 0  20: 4  12
2. Martin nad Žitavou 4  3 0 1  14: 8   9
3. Tekovské Nemce     4  2 0 2  12:11   6
4. Čifáre             4  1 0 3  10:12   3
5. Skýcov             4  1 0 3   2:23   0
 
 
image
 
N. Hrnčiarovce - Neverice 3:0
       Jelenec - D. Krškany 2:1
         Choča - Neverice 4:0
N. Hrnčiarovce - Jelenec 7:3
         Choča - D. Krškany 1:5
       Jelenec - Neverice 7:5
N. Hrnčiarovce - D. Krškany 1:1
         Choča - Jelenec 5:0
    D. Krškany - Neverice 6:1
         Choča - N. Hrnčiarovce 1:6
 
1. N. Hrnčiarovce 4  3 1 0  17: 5  10
2. Dolné Krškany  4  2 1 1  13: 5   7
3. Choča          4  2 0 2  11:11   6
4. Jelenec        4  2 0 2  12:18   6
5. Neverice       4  0 0 4   6:20   0
 
 
 
image
 
 Nové Sady - Kynek 3:1
  Hosťovce - Č. Kľačany 3:3
T. Mlyňany - Kynek 2:1
 Nové Sady - Hosťovce 4:1
T. Mlyňany - Č. Kľačany 5:2
  Hosťovce - Kynek 2:4
   N. Sady - Č. Kľačany 6:1
T. Mlyňany - Hosťovce 9:1
Č. Kľačany - Kynek 0:9
T. Mlyňany - N. Sady 2:2
 
1. T. Mlyňany 4  3 1 0  18: 6  10
2. Nové Sady  4  3 1 0  15: 5  10
3. Kynek      4  2 0 2  15: 7   6
4. Hosťovce   4  0 1 3   7:20   1
5. Č. Kľačany 4  0 1 3   6:23   1
 

 
 
image
 
 Machulince – Štefanovičová 5:1
      Jarok – Pohranice 3:0
Cabaj Čápor – Štefanovičová 3:1
 Machulince – Jarok 3:3
Cabaj Čápor – Pohranice 5:1
      Jarok – Štefanovičová 9:0
 Machulince – Pohranice 4:0
Cabaj Čápor – Jarok 0:4
  Pohranice – Štefanovičová 5:4
Cabaj Čápor – Machulince 2:4
 
1. Jarok         4  3 1 0  19: 3  10
2. Machulince    4  3 1 0  16: 5  10
3. Cabaj Čápor   4  2 0 2  10:10   6
4. Pohranice     4  1 0 3   6:16   3
5. Štefanovičová 4  0 0 4   6:22   0
 
 
 
 
 
 
 
Zdroj: Martim Kilián
 
 
27. 12. 2017  imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
 
image
 
Veľký Cetín - H. Lefantovce 4:2
    Močenok – Čakajovce 1:5
   Rišňovce - H. Lefantovce 5:1
Veľký Cetín – Močenok 5:1
   Rišňovce – Čakajovce 2:2
    Močenok - H. Lefantovce 1:3
Veľký Cetín – Čakajovce 0:3
   Rišňovce – Močenok 5:1
  Čakajovce - H. Lefantovce 9:2
   Rišňovce - Veľký Cetín 7:1
 
1. Čakajovce        4  3 1 0  19: 5  10
2. Rišňovce         4  3 1 0  19: 5  10
3. Veľký Cetín      4  2 0 2  10:13   6
4. Horné Lefantovce 4  1 0 3   8:19   3
5. Močenok          4  0 0 4   4:18   0
 
 
 
image
 
    Kolíňany – N. Hrnčiarovce 1:2
    Čechynce – Svätoplukovo 3:1
    Chrenová - N. Hrnčiarovce 1:0
    Kolíňany – Čechynce 5:5
    Chrenová – Svätoplukovo 6:0
    Čechynce - N. Hrnčiarovce 4:0
    Kolíňany – Svätoplukovo 3:3
    Chrenová – Čechynce 5:0
Svätoplukovo - N. Hrnčiarovce 3:2
    Chrenová – Kolíňany 6:4
 
1. Chrenová       4  4 0 0  18: 4  12
2. Čechynce       4  2 1 1  12:11   7
3. Svätoplukovo   4  1 1 2   7:14   4
4. N. Hrnčiarovce 4  1 0 3   4: 9   3
5. Kolíňany       4  0 2 2  13:16   2
 
 
 
image
 
  Lužianky – Tesárske Mlyňany 2:2
 Golianovo - Mojmírovce 1:1
    Klasov - Tesárske Mlyňany 2:1
  Lužianky – Golianovo 4:2
    Klasov – Mojmírovce 3:1
 Golianovo - Tesárske Mlyňany 6:4
  Lužianky – Mojmírovce 7:3
    Klasov – Golianovo 6:2
Mojmírovce - Tesárske Mlyňany 2:4
    Klasov – Lužianky 1:5
 
1. Lužianky   4  3 1 0  18: 8  10
2. Klasov     4  3 0 1  12: 9   9
3. Golianovo  4  1 1 2  11:15   4
4. T. Mlyňany 4  1 1 2  11:12   4
5. Mojmírovce 4  0 1 3   7:15   1
 
 
 
 
image
 
   Lehota – Jarok 1:6
Betonáris – Obyce 4:5
   Lehota – Betonáris 1:3
Janíkovce – Obyce 6:1
Betonáris – Jarok 4:1
   Lehota – Obyce 4:2
Janíkovce – Betonáris 9:2
    Obyce – Jarok 2:7
Janíkovce – Lehota 6:3
 
1. Janíkovce 4  3 1 0  23: 8  10
2. Jarok     4  2 1 1  16: 9   7
3. Betonáris 4  2 0 2  13:16   6
4. Lehota    4  1 0 3   9:17   3
5. Obyce     4  1 0 3  10:21   3
 
 
 
 
 
image
 
Horná Ves – Rozhodcovia 1:6
Malá Mača – Krnča 2:0
Komjatice – Rozhodcovia 0:2
Horná Ves - Malá Mača 1:2
Komjatice – Krnča 4:3
Malá Mača – Rozhodcovia 2:7
Horná Ves – Krnča 4:2
Komjatice - Malá Mača 1:4
    Krnča – Rozhodcovia 3:3
Komjatice - Horná Ves 3:4
 
1. Rozhodcovia ObFZ 4  3 1 0  18: 6  10
2. Malá Mača        4  3 0 1  10: 9   9
3. Horná Ves        4  2 0 2  10:13   6
4. Komjatice        4  1 0 3   8:13   3
5. Krnča            4  0 1 3   8:13   1
 
 
 
 
 
 
 
Zdroj: Martim Kilián
 
 
image
 
 
 
 
28. 12. 2017  imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

 

image
 
          Lapáš - Výčapy-Opatovce
       Čeľadice - víťaz F
          Lapáš - víťaz F
       Čeľadice - Výčapy-Opatovce
Výčapy-Opatovce - víťaz F
       Čeľadice - Lapáš
 
 
image
 
       Báb - Rumanová
V. Zálužie - víťaz H
       Báb - víťaz H
V. Zálužie - Rumanová
  Rumanová - víťaz H
V. Zálužie - Báb
 
 
image
 
 Ivanka - víťaz G
  Zbehy - víťaz J
 Ivanka - víťaz J
  Zbehy - víťaz G
víťaz G - víťaz J
  Zbehy - Ivanka
 
 
 
image
 
   Nevidzany - D. Obdokovce
   Alekšince - víťaz E
   Nevidzany - víťaz E
   Alekšince - D. Obdokovce
D. Obdokovce - víťaz E
   Alekšince - Nevidzany
 
Zdroj: Martim Kilián
 
 
 
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
A1 - C2
 
 
D1 - B2
 
 
C1 - A2
 
 
B1 - D2
Zdroj: Martim Kilián
 
 
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
 
víťazi 1. a 2. štvrťfinále
   
 
 
víťazi 3. a 4. štvrťfinále
 
 
 
 
 
image 3.imageimageimageimageimageimage
 
 
 
 
imageimageimageimageimageimage
 
 
 
 
 
Zdroj: Martim Kilián
TOPlist