PP Invest Cup 2017
Meniny na web


                
 
 
19. ročník dorasteneckého futbalového turnaja
 imageimage     imageimageimageimageimageimage      imageimageimage
imageimageimageimageimageimageimage
 
v spolupráci s redakciou MY Nitrianskych novín
a pod záštitou Oblastného futbalového zväzu v Nitre
8.1.2017
14.1.2017
Športová hala Nitra Klokočina
 

 

 
 
 
8.1.2017  imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
 
 
image
 
09.00 Cabaj-Čápor - Tek. Nemce 4:1
09.22    Žitavany - N. Hrnčiarovce 3:2
10.28 Cabaj-Čápor - N. Hrnčiarovce 2:1
10.50    Žitavany - Tek. Nemce 5:0
11.56  Tek. Nemce - N. Hrnčiarovce 2:5
12.18    Žitavany - Cabaj-Čápor 5:0
 
 
 
image
 
09.44      Jelenec - Rišňovce/Báb 3:6
10.06   Machulince - Kolíňany 5:1
11.12      Jelenec - Kolíňany 2:2
11.34   Machulince - Rišňovce/Báb 4:3
12.40 Rišňovce/Báb - Kolíňany 4:4
13.02   Machulince - Jelenec 3:1
 
 
1. Žitavany       3  3 0 0  13: 2  9
2. Cabaj-Čápor    3  2 0 1   6: 7  6
3. N. Hrnčiarovce 3  1 0 2   8: 7  3
4. Tek. Nemce     3  0 0 3   3:14  0
 
1. Machulince   3  3 0 0  12: 5  9
2. Rišňovce/Báb 3  1 1 1  13:11  4
3. Kolíňany     3  0 2 1   7:11  2
4. Jelenec      3  0 1 2   6:11  1

 

 
image
13.24  Janíkovce - Mojmírovce 0:0
13.46    Vinodol - Pohranice 7:0
14.52  Janíkovce - Pohranice 8:0
15.14    Vinodol - Mojmírovce 5:3
16.20 Mojmírovce - Pohranice 4:2
16.42    Vinodol - Janíkovce 6:3
 
 
image
14.08 Lužianky - Lapáš 5:0
14.30   Vlčany - H. Kráľová 3:6
15.36 Lužianky - H. Kráľová 2:5
15.58   Vlčany - Lapáš 1:3
17.04    Lapáš - H. Kráľová 4:8
17.26   Vlčany - Lužianky 2:4
 
1. Vinodol    3  3 0 0  18: 6  9
2. Janíkovce  3  1 1 1  11: 6  4
3. Mojmírovce 3  1 1 1   7: 7  4
4. Pohranice  3  0 0 3   2:19  0
 
1. H. Kráľová 3  3 0 0  19: 9  9
2. Lužianky   3  2 0 1  11: 7  6
3. Lapáš      3  1 0 2   7:14  3
4. Vlčany     3  0 0 3   6:13  0

 

 
 
 
 
14. 1. 2016  imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
 
 
image
Výčapy-Opatovce - Nové Sady 0:1
Lehota - Vinodol    6:3
Výčapy Opatovce - Vinodol 3:1
Lehota - Nové Sady  1:2
Nové Sady - Vinodol 3:1
Lehota - Výčapy Opatovce 6:2
 
1. Nové Sady   3  3 0 0   6: 2  9
2. Lehota      3  2 0 1  13: 7  6
3. V. Opatovce 3  1 0 2   5: 8  3
4. Vinodol     3  0 0 3   5:12  0
 
 
 
image
Nevidzany - Močenok 2:0
Ivanka - Machulince 1:1
Nevidzany - Machulince 2:1
Ivanka - Močenok 2:1
Močenok - Machulince 2:5
Ivanka - Nevidzany 1:0
 
1. Ivanka     3  2 1 0  4:2  7
2. Nevidzany  3  2 0 1  4:2  6
3. Machulince 3  1 1 1  7:5  4
4. Močenok    3  0 0 3  3:9  0
 
image
Čechynce - Lužianky 3:2
Alekšince - H. Kráľová 1:3
Čechynce - H. Kráľová 3:2
Alekšince - Lužianky 5:2
Lužianky - H. Kráľová 0:2
Alekšince - Čechynce 5:2
 
 
1. Alekšince  3  2 0 1  11: 7  6
2. H. Kráľová 3  2 0 1   7: 4  6
3. Čechynce   3  2 0 1   8: 9  6
4. Lužianky   3  0 0 3   4:10  0
 
 
 
 
 
 
 
image
Zbehy - V. Zálužie 0:1
ČFK Nitra U17 - Žitavany 1:1
Zbehy - Žitavany 2:4
 Góly: Filo, Lukács
ČFK Nitra U17 - V. Zálužie 1:2
V. Zálužie - Žitavany 1:1
ČFK Nitra U17 - Zbehy 5:0
 
1. V. Zálužie    3  2 1 0  4: 2  7
2. Žitavany      3  1 2 0  6: 4  5
3. ČFK Nitra U17 3  1 1 1  7: 3  4
4. Zbehy         3  0 0 3  2:10  0
 
Zbehy: M. Gašpar - Š. Krajčír, R. Šatura, M. Varga,ň
       P. Sollár, R. Lukács, T. Filo, M. Tomek,
       Š. Čička, P. Mikula, K. Lakatoš, Ľ. Gašpar,
       M. Dovičovič, M. Minarčík

 

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

 
Nové Sady - Nevidzany 1:4
 
 
 
V. Zálužie - H. Kráľová 2:8
 
Ivanka - Lehota 3:9
 
 
Alekšince - Žitavany 5:3
 

 

 

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

 
Nevidzany - H. Kráľová 7:4
 
 
 
Lehota - Alekšince 3:1
 
 
 
 

 

image 3.imageimageimageimageimageimage

 
Horná Kráľová - Alekšince 0:4
 
 
 
 
 
 
 

 

imageimageimageimageimageimage

 
Nevidzany - Lehota 6:2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
INDIVIDUÁLNE OCENENIA:
Najlepší brankár: Andrej Trnka (Alekšince).
Najlepší strelec: Martin Garaj (Lehota).
Najlepší hráč:    Radoslav Tatarkovič (Nevidzany)
 
All-Stars tím: Lukáš Vlček (Lehota)
               Patrik Marťák (Žitavany)
               Denis Rábek (Horná Kráľová)
               Patrik Guláš (Nevidzany)
               Adam Behúl (Alekšince)
TOPlist