Medzinárodný žiacky halový turnaj 2010
Meniny na web


                

 
13. február 2010,
8.00 hod.,
Športová hala Olympia,
11. ročník medzinárodného žiackeho halového turnaja o Pohár predsedu ObFZ Nitra.
 

 
A, Vinodol, Mojmírovce, Janíkovce
B, OFS Olomouc, Cabaj-Čapor, Golianovo
C, Lukáčovce, Nová Ves nad Žitavou, Pohranice
D, Nitrianske Hrnčiarovce, Tekovské Nemce, Veľké Zálužie
E, Žitavany, Zbehy, Veľký Cetín
F, Topoľčianky, Dolné Krškany, Lapáš
 
 
skupina A 
poradie čas súperi výsledok
1. 8:00 Vinodol - Janíkovce  3:0
2. 8:40 Mojmírovce - Janíkovce  3:0
3. 9:20 Vinodol - Mojmírovce  1:0
 
 
1. Vinodol 2 0 0 4:0 6
2. Mojmírovce 1 0 1 3:1 3
3. Janíkovce 0 0 2 0:6 0
 
 
 
 skupina B
poradie čas súperi výsledok
1. 8:20 OFS Olomouc - Golianovo  3:0
2. 9:00 Cabaj-Čapor - Golianovo  0:0
3. 9:40 OFS Olomouc - Cabaj-Čapor  0:0
 
 
1. Olomouc 1 1 0 3:0 4
2. Cabaj-Čapor 0 2 0 0:0 2
3. Golianovo 0 1 1 0:3 1
 
 
osemfinále
poradie čas súperi výsledok
1. 10:00 Vinodol-Golianovo = Š1  0:0/1:2
2. 10:20 Mojmírovce-Cabaj = Š2  0:2
3. 10:40 Janíkovce-Olomouc = Š3  0:4
 
 
 
 
skupina C
poradie čas súperi výsledok
1. 11:00 Lukáčovce - Pohranice 3:0
2. 11:40 N.Ves n/Ž - Pohranice 1:0
3. 12:20 Lukáčovce - N.Ves n/Ž 0:0
 
1. Lukáčovce 1 1 0 3:0 4
2. N.Ves n/Ž 1 1 0 1:0 4
3. Pohranice 0 0 2 0:4 0
 
skupina D
poradie čas súperi výsledok
1. 11:20 N. Hrnčiarovce - V. Zálužie   0:1
2. 12:00 Tekovské Nemce - V. Zálužie   2:3
3. 12:40 N. Hrnčiarovce - Tekovské Nemce  0:0
 
1. V. Zálužie 2 0 0 4:2 6
2. Tekovské Nemce 0 1 1 2:3 1
3. N. Hrnčiarovce 0 1 1 0:1 1
 
osemfinále 
poradie čas súperi výsledok
1. 13:00 Lukáčovce-N.Hrnčiarovce 4:2
2. 13:20 N.Ves n/Ž-T.Nemce 0:0 / 2:1 
3. 13:40 Pohranice-V.Zálužie 0:1 
 
 skupina E
poradie čas súperi výsledok
1. 14:00 Žitavany - V. Cetín  0:0
2. 14:40 Zbehy - V. Cetín   2:1
3. 15:20 Žitavany - Zbehy  2:1
 
Chlapci nastúpili:
 
Michal Varga - František Galbavý, Marián Habay,
Fozef Šumichrast, Patrik Krivošík, Erik Kudry, Šimon Šóš,
Július Macho, Andrej Hrebík, Lukáš Trnka, Martin Mikula,
Dávid Vokel, Rastislav Píš, Radovan Šatura, Peter Mikula
 
Strelci:
 
Andrej Hrebík 1
Šimon Šóš 1
Erik Kudry 2
Partik Krivošík 1
Lukáš Trnka 1
... Rigo 1
 
 
1. Žitavany 1 1 0 2:1 4
2. Zbehy 1 0 1 3:3 3
3. Veľký Cetín 0 1 1 1:2 1
 
skupina F 
poradie čas súperi výsledok
1. 14:20 Topoľčianky - Lapáš 0:1
2. 15:00 D. Krškany - Lapáš 1:0
3. 15:40 Topoľčianky - D. Krškany  0:0
 
 
1. Dolné Krškany 1 1 0 1:0 4
2. Lapáš 1 0 1 1:1 3
3. Topoľčianky 0 1 1 0:1 1
 
baráž o osemfinále
poradie čas súperi výsledok
1. 16:00 Zbehy - Topoľčianky = Os1 1:0 
2. 16:20 Lapáš - V.Cetín = Os2 0:1
       
 
osemfinále
poradie čas súperi výsledok
1. 16:40 D.Krškany - Zbehy = Š7 0:2 
2. 17:00 Žitavany - V.Cetín = Š8  0:0 / 3:2
       
 
štvrťfinále
1. 17:20
Golianovo -
N.Ves n/Ž
0:2 
2. 17:40 Olomouc - Zbehy 2:1
3. 18:00 Cabaj-Č - V. Zálužie 1:0 
4. 18:20 Lukáčovce - Žitavany 0:0 / 3:2 
 
 semifinále
poradie čas súperi výsledok
1. 18:40 N.Ves n/Ž - Olomouc 0:1
2. 19:00 Lukáčovce - Cabaj-Čapor 0:2
 
o 3. miesto
poradie čas súperi výsledok
1. 19.20 N.Ves n/Ž - Lukáčovce  0:0 / 2:3
 
    
                                    Lukáčovce                  Nová Ves n/Žitavou
 
finále
poradie čas súperi výsledok
1. 19:40
Olomouc -
Cabaj-Čapor
1:0 
 
    
                                     Olomouc                    Cabaj - Čapor
TOPlist