Medzinárodný žiacky turnaj 2012
Meniny na web


                
 
 
Kto?       Žiacke družstvá
Kedy?      14. január - XIII. Medzinárodný turnaj žiakov o Pohár predsedu ObFZ            v Nitre.
Kde?       Mestská hala na Čermáni v Nitre.
Koľko?     Šestnásť žiaskych družstiev.
Od koľkej? Od 8:00 hod.
 
 
 
 
 
Dekorovanie víťazov.

 

Finále:
 
Alekšince - OFS Olomouc 0:3
   
 
 
Alekšince - Olomouc
 
 
Individuálne ceny:
 
Najlepší strelec: František Juriga (Olomouc)
 
Najlepší brankár: Andrej Trnka (Alekšince)
 
Talent turnaja:   Šimon Mego (Veľké Zálužie)
 
Najlepší hráč:    Kevin Lakatoš (Zbehy)

 


 

0 3. miesto:
 
Veľké Zálužie - Zbehy 0:3
 
 
 
Veľké Zálužie - Zbehy

 

 


 

Semifinále:
 
Alekšince   - Veľké Zálužie 0:0
              penalty       1:0
OFS Olomouc - Zbehy         6:2
   
 
 
Olomouc - Zbehy

 

 

 


 

Štvrťfinále:
 
Cabaj Čapor   - Alekšince   0:4
Veľké Zálužie - Trnovec n/V 3:3,
                penalty     4:3
OFS Olomouc   - Mojmírovce  8:0
Zbehy         - Sľažany     5:2
   
 
 
Zbehy - Sľažany

 

 

 


 

Skupina A:
 
1. Cabaj Čapor 2 0 1  7: 4 6
2. Mojmírovce  2 0 1 13: 5 6
3. Pohranice   2 0 1  8: 6 6
4. Čechynce    0 0 3  1:14 0
 
 
 
 8:00 Cabaj Čapor - Mojmírovce   4:0
 8:40 Pohranice   - Čechynce     4:0
 9:20 Cabaj Čapor - Čechynce     2:1
10:00 Pohranice   - Mojmírovce   1:5
10:40 Mojmírovce  - Čechynce     8:0
11:20 Pohranice   - Cabaj Čapor  3:1
     

 

 

 


 

Skupina B:
 
1. Zbehy           3 0 0 13: 2 9
2. Trnovec         1 0 2  5: 6 3
3. Golianovo       1 0 2  6: 8 3
4. Výčapy Opatovce 1 0 2  4:10 3
 
 
 
 
 
 
 
 8:20 Trnovec - Výčapy Opatovce    1:2
 9:00 Zbehy   - Golianovo          4:1
      Góly: K. Lakatoš 2
            M. Habay
            P. Mikula
 9:40 Trnovec - Golianovo          4:1
10:20 Zbehy   - Výčapy Opatovce    6:1
      Góly: M. Habay   3
            K. Lakatoš 2
            R. Píš
11:00 Výčapy Opatovce - Golianovo  1:3
11:40 Zbehy   - Trnovec            3:0
      Góly: M. Sopkovič 2
            D. Rábek
Zbehy - Golianovo
 
Zbehy - Výčapy Opatovce

Zbehy - Trnovec

 

 

 


 

Skupina C:
 
1. OFS Olomouc  3 0 0 26: 0 9
2. Alekšince    2 0 1 11: 5 6
3. Lapáš        1 0 2  2:13 3
4. D. Obdokovce 0 0 3  0:21 0
 
 
 
12:00 Lapáš       - Alekšince     0:1
12:40 OFS Olomouc - D. Obdokovce  9:0
13:20 Lapáš       - D. Obdokovce  2:0
14:00 OFS Olomouc - Alekšince     5:0
14:40 Alekšince   - D. Obdokovce 10:0
15:20 OFS Olomouc - Lapáš        12:0
     

 

 

 


 

Skupina D:
 
1. Veľké Zálužie  3 0 0 14: 4 9
2. Sľažany        1 1 1 10: 5 4
3. Lukáčovce      1 1 1 12:10 4
4. Janíkovce      0 0 3  2:19 0
 
 
 
12:20 V. Zálužie - Janíkovce 4:1
13:00 Sľažany    - Lukáčovce 2:2
13:40 V. Zálužie - Lukáčovce 7:2
14:20 Sľažany    - Janíkovce 7:0
15:00 Janíkovce  - Lukáčovce 1:8
15:40 Sľažany    - V. Zálužie 1:3
     

 

 

 


 

TOPlist