PP Invest cup dorastu 2012
Meniny na web


                
Dňa 28. januára 2012 sa uskutoční XIV. ročník halového turnaja PP Invest cup dorastu pod záštitou ObFZ v Nitre a v spolupráci My Nitrianske noviny.
 
 

 

 
 
Finále:
 
19:35  Výčapy Opatovce - Ivanka 1:7
   
-------------------------------------------------------------------------
 
 
Najlepší brankár - Erik Géci (Ivanka)
Najlepší hráč    - Tomáš Sahulčík (Výčapy Opatovce)
Najlepší strelec - Lukáš Mikula (Zbehy) 6 gólov v troch zápasoch
 
All stars: Adrián Velčický (Čeľadice)
           Dávid Valentíny (Ivanka)
           Marián Kvasňovský (ČFK ml. d.)
           Erik Klenka (Výčapy Opatovce)
           Kevin Rimanovský (Čeľadice)
 

 

Obrázky na profil, obrázky na lide.cz Obrázky na profil, obrázky na lide.cz Obrázky na profil, obrázky na lide.cz

 

 

 

 

 

O 3. miesto:
 
 
19:10    Čeľadice - ČFK ml. d. 0:4
----------------------------------------------
     

 

 

 

image

 

 

Semifinále:
 
18:20   Výčapy Opatovce - Čeľadice 3:2
-----------------------------------------------------
18:45 Ivanka - ČFK ml. d. 2:2, na penalty 3:2
     

 

 

 

 

image

 

 

 

Štvrťfinále:
 
          Výčapy Opatovce - Močenok 4:1
-------------------------------------------------------
   Čeľadice - Alekšince 2:2, na penalty 3:2
-------------------------------------------------------
             Vinodol - Ivanka 1:3
-------------------------------------------------------
17:56 Veľké Zálužie - ČFK ml. d. 1:2
-------------------------------------------------------
     

 

 

 

image

 

 

 

Skupina A:
 
1. Váčapy Opatovce 2 0 1 11:8 6
2. Ivanka          2 0 1  7:8 6
3. Zbehy           1 0 2 11:8 3
4. Janíkovce       1 0 2  3:8 3
 
 
 
 
 
 8:00 Janíkovce - Zbehy 0:5
 8:44 Ivanka - Výčapy Opatovce 2:5
 9:28 Janíkovce - Výčapy Opatovce 2:1
10:12 Ivanka - Zbehy 3:2
10:56 Zbehy - Výčapy Opatovce 4:5 
11:40 Ivanka - Janíkovce 2:1
Janíkovce - Zbehy
 
Ivanka - Výčapy Opatovce

 

 
  
                     Janíkovce - Výčapy Opatovce                      Ivanka - Zbehy
 
                                             Zbehy - Výčapy Opatovce

 image

 

 

 

Skupina B:
 
1. Veľké Zálužie 3 0 0 15: 7 9
2. Alekšince     2 0 1 11: 6 6
3. Horná Kráľová 1 0 2  5: 8 3
4. Neded         0 0 3  6:16 0
 
 
 
 
 
 8:22 Veľké Zálužie - Horná Kráľová 4:1
 9:06 Neded         - Alekšince     2:5
 9:50 Neded         - Horná Kráľová 0:4
10:34 Veľké Zálužie - Alekšince     4:2
11:18 Alekšince     - Horná Kráľová 4:0
12:02 Veľké Zálužie - Neded         7:4
Veľké Zálužie - Alekšince
 
 
Neded - Alekšince

 image

 

 

 

 

 

Skupina C:
 
1. Vinodol  2 0 1 11: 8 6
2. Močenok  2 0 1 10: 9 6
3. Chrenová 2 0 1 11:10 6
4. Žirany   0 0 3  8:13 0
 
 
 
 
 
12:24 Močenok  - Žirany  4:3
13:08 Chrenová - Vinodol 2:5
13:52 Močenok  - Vinodol 3:2
14:36 Chrenová - Žirany  5:2
15:20 Žirany   - Vinodol 3:4
16:04 Chrenová - Močenok 4:3
     

image

 

 

 

 

 

 

Skupina D:
 
1. Čeľadice         3 0 0 16: 7 9
2. ČFK ml. d.       2 0 1 20: 8 6
3. Nové Sady        1 0 2  9:12 3
4. Tesárske Mlyňany 0 0 3  3:21 0
 
 
 
 
12:46 Tesárske Mlyňany - Nové Sady 1:3
13:30 ČFK ml. d.       - Čeľadice  3:4
14:14 Tesárske Mlyňany - Čeľadice  1:8
14:58 ČFK ml. d.       - Nové Sady 7:3
15:42 Nové Sady        - Čeľadice  3:4
16:26 Čfk ml. d.       - Tesárske Mlyňany 10:1
     

image

 

 

 

 

 
 
 
 
 
Dodatkový kvalifikačný zápas: Výčapy Opatovce - Cabaj Čapor  2:0
 
 
image
 
 
 
Skupina E:
 
 
1. Horná Kráľová   3 0 0  8:5  9
2. Výčapy Opatovce 2 0 1 12:3  6
3. Golianovo       1 0 2  7:10 3
4. Trnovec         0 0 3  4:11 0
 
Trnovec - Horná Kráľová 2:3
Výčapy Opatovce - Golianovo 5:1
Trnovec - Golianovo 2:4
Výčapy Opatovce - Horná Kráľová 1:2
Horná Kráľová - Golianovo 3:2
Výčapy Opatovce - Trnovec 4:0
     

image

 

 

 

 

Skupina F:
 
 
1. Čeľadice       3 0 0 14: 5 9
2. Cabaj Čapor    2 0 1  9: 9 6
3. Jarok          1 0 2  5:11 3
4. N. Hrnčiarovce 0 0 3  7:13 0
 
N. Hrnčiarovce - Čeľadice 2:3
Cabaj Čapor    - Jarok 3:1
N. Hrnčiarovce - Jarok 2:3
Cabaj Čapor    - Čeľadice 2:5
Čeľadice       - Jarok 6:1
Cabaj Čapor    - N. Hrnčiarovce 4:3
     

 

TOPlist