PP Invest cup dorastu 2013
Meniny na web


                
 
PP Invest cup dorastu.
 

 
 
 
 
   Dňa 23. februára 2013 sa  uskutoční XV. ročník halového  turnaja dorastencov PP Invest  cup  v spolupráci s My  Nitrianske  noviny a pod  záštitou ObFZ v  Nitre.
 
 - 14 družstiev v štyroch základných skupinách
 - dvaja najlepší zo skupín postupujú do          ďalších vyraďovacích bojov
 Hrá sa: 1 x 18 min.
         4 + 1 hráčov
         5 x 2 m brány
         mantinel na jednej strane
 
   

 

image
 
Finále:
Močenok - Výčapy Opatovce 2:1
 
 
 
 
 
 
 
 

image

          Tí najlepší: 
All stras:
              
               Adam Lenčéš - Močenok     Milan Gašparík - ČFK ml.d.      Marek Rigo - Alekšince
       
                         Erik Klenka - Výčapy Opatovce     Tomáš Baláž - Výčapy Opatovce
image
 
                     
   Strelec - Tomáš Surányi - Šaľa      Brankár - Lukáš Mokošák - Alekšince     Hráč - Roman Vencel - Močenok
 
 image
 

 

o 3. miesto:
Alekšince - ČFK ml.d. 1:2
 
 
 
 
 
     

 

image

Semifinále:
 
Alekšince - Močenok 1:2
 
 
ČFK ml.d. - Výčapy Opatovce 3:6
     

 

image

Štvrťfinále:
Alekšince - Šaľa ml.d. 3:1
 
 
Močenok - Zbehy 3:3,
     na penalty 4:3
 
Vinodol - ČFK ml.d. 1:3
 
 
Veľké Zálužie - Výčapy Opatovce 2:6

 

 

image
Skupina A:
 
 7:40 Alekšince  - Nitrianske Hrnčiarovce       4:0
 8:00 ČFK ml. d. - Tesárske Mlyňany             5:1
 9:00 Alekšince  - Tesárske Mlyňany             5:2
 9:20 ČFK ml. d. - Nitrianske Hrnčiarovce       6:2
10:20 Nitrianske Hrnčiarovce - Tesárske Mlyňany 0:4
10:40 ČFK ml. d. - Alekšince                    1:4
 
 
  1. Alekšince               3  3 0 0  13: 3  9
2. ČFK ml. d.              3  2 0 1  12: 7  6
3. Tesárske Mlyňany        3  1 0 2   7:10  3
4. Nitrianske Hrnčiarovce  3  0 0 3   2:14  0
 
Skupina B:
 
 8:20 Veľké Zálužie - Zbehy         2:2
                Góly: Dávid Vokel
                      Šimon Šóš
 8:40 Chrenová      - Jelenec       6:1
 9:40 Veľké Zálužie - Jelenec       4:2
10:00 Chrenová      - Zbehy         2:3
                Góly: Norik Danišík
                      Maroš Habay
                      Daniel Fúska
11:00 Zbehy         - Jelenec       4:1
      Góly: Šimon Šóš
            Maroš Habay
            Daniel Fúska 2
11:20 Chrenová      - Veľké Zálužie 1:6
 
1. Veľké Zálužie  3  2 1 0  12: 5  7
2. Zbehy          3  2 1 0   9: 5  7
3. Chrenová       3  1 0 2   9:10  3
4. Jelenec        3  0 0 3   4:14  0
 
 
 
 

 

Skupina C:
 
11:40 Janíkovce  - Vinodol        1:1
12:00 Šaľa ml.d. - Horná Kráľová 12:2
13:00 Janíkovce  - Horná Kráľová  3:3
13:20 Šaľa ml.d. - Vinodol        2:3
14:20 Vinodol    - Horná Kráľová  4:0
14:40 Šaľa ml.d. - Janíkovce      6:5
 
Skupina D:
 
12:20 Močenok  - Čeľadice        1:3
12:40 Ivanka   - Výčapy Opatovce 2:2
13:40 Močenok  - Výčapy Opatovce 6:5
14:00 Ivanka   - Čeľadice        1:0
15:00 Čeľadice - Výčapy Opatovce 2:4
15:20 Ivanka   - Močenok         2:3
 
1. Vinodol        3  2 1 0   8: 3  7
2. Šaľa ml.d.     3  2 0 1  20:10  6
3. Janíkovce      3  0 2 1   9:10  2
4. Horná Kráľová  3  0 1 2   5:19  1
 
 
1. Močenok          3  2 0 1  10:10  6
2. Výčapy Opatovce  3  1 1 1  11:10  4
3. Ivanka           3  1 1 1   5: 5  4
4. Čeľadice         3  1 0 2   5: 6  3

 

image

 

Skupina E
 
Výčapy Opatovce - Nevidzany       0:1
Nevidzany       - Cabaj Čapor     3:2
Výčapy Opatovce - Cabaj Čapor     5:1
Výčapy Opatovce - Nevidzany       4:3
Nevidzany       - Cabaj Čapor     3:3
Cabaj Čapor     - Výčapy Opatovce 2:8
 
Lapáš nepricestoval pre chorobu.
 
 
Skupina F
 
Horná Kráľová    - Rumanová      4:1
Tesárske Mlyňany - Mojmírovce    4:3
Horná Kráľová    - Mojmírovce    2:1
Tesárske Mlyňany - Rumanová      6:0
Rumanová         - Mojmírovce    3:3
Tesárske Mlyňany - Horná Kráľová 5:0
 
 
 
1. Výčapy Opatovce  4  3 0 1  17: 7  9
2. Nevidzany        4  2 1 1  10: 9  7
3. Cabaj Čapor      4  0 1 3   8:19  1
 
 
1. Tesárske Mlyňany 3  3 0 0  15: 3  9
2. Horná Kráľová    3  2 0 1   6: 7  6
3. Mojmírovce       3  0 1 2   7: 9  1
4. Rumanová         3  0 1 2   4:13  1

 

Skupina G
 
Beladice        - Jelenec  0:2
Trnovec n/Váhom - Jarok    2:2
Trnovec n/Váhom - Jelenec  4:5
Beladice        - Jarok    2:3
Jelenec         - Jarok    3:1
Trnovec n/Váhom - Beladice 2:6
 
 
   
1. Jelenec         3  3 0 0  10: 5  9
2. Jarok           3  1 1 1   6: 7  4
3. Beladice        3  1 0 2   8: 8  3
4. Trnovec n/Váhom 3  0 1 2   8:13  1
   

 

image

 

TOPlist