Turnaj dorastu vo Svinnej 2013
Meniny na web


                
 
image
Halový turnaj dorastu vo Svinnej 20. I. 2013
 
 
 
 Pozvané družstvá: Veľké Uherce (PE)
                   Zbehy        (NR)
                   Svinná       (BN)
                   Bobot        (TN)
                   Urmince      (TO)
                   Selec        (TN)
                   Dubodiel     (TN)
                   Drietoma     (TN)
                   Krajné       (MY)
                   Trenčianska Turná (TN)
 
 
 V nedeľu, 20. I. 2013 sa vo Svinnej (okr.BN),  uskutočnil turnaj dorastu.
 Zúčastnilo sa v ňom 10 družstiev. Hralo sa  dvojtabuľkovým systémom, dvaja najlepší  postúpili do filále, pričom si priniesli body  zo vzájomného zápasu. Odohrali ešte 2 zápasy a  po súčte bodov vzišiel víťaz.
 1 X 15 min., na 1 mantinel.
 Maximálne 4+1 a minimálne 3+1 hráč na hracej  ploche.
     

image

image
Skupina A:
 
Turčianska Turná - Selec             4:1
Veľké Uherce     - Urmince           1:2
Bobot            - Trenčianska Turná 7:0
Selec            - Veľké Uherce      3:1
Urmince          - Bobot             4:2
Veľké Uherce     - Trenčianska Turná 6:8
Urmince          - Selec             2:0
Veľké Uherce     - Bobot             0:3
Urmince          - Trenčianska Turná 4:2
Bobot            - Selec             2:2
 
1. Urmince           4 4 0 0  12: 5 12
2. Bobot             4 2 1 1  14: 6  7
3. Trenčianska Turná 4 2 0 2  14:18  6
4. Selec             4 1 1 2   6: 9  4
5. Veľké Uherce      4 0 0 4   8:17  0
 
 
 
 
Skupina B
 
Drietoma - Svinná   3:2
Krajné   - Zbehy    2:4  Góly: Dávid Vokel 2
                                  Daniel Fúska
                                  Šimon Šóš
Dubodiel - Drietoma 1:3
Svinná   - Krajné   3:1
Zbehy    - Dubodiel 1:1
  Gól: Daniel Fúska
Krajné   - Drietoma 3:2
Zbehy    - Svinná   1:1
  Gól: Daniel Fúska
Krajné   - Dubodiel 3:4
Zbehy    - Drietoma 5:2
  Góly: Šimon Šóš 4
        Daniel Fúska
Dubodiel - Svinná   1:2
 
1. Zbehy    4  2 2 0  11: 6   8
2. Svinná   4  2 1 1   8: 6   7
3. Drietoma 4  2 0 2  10:11   6
4. Dubodiel 4  1 1 2   7: 9   4
5. Krajné   4  1 0 3   9:13   3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

image

 
o 9. - 10. miesto
Veľké Uherce - Krajné 1:10
 
o 5. - 6. miesto
Trenčianska Turná - Drietoma 5:1
 
 
o 7. - 8. miesto
Selec - Dubodiel 3:1
 
 
 
 
     

image

 
Horný rad zľava: Daniel Fúska st. - tréner, Martin Mikula, Kevin Lakatoš, Marián Habay, Andrej Vanko,
Daniel Fúska ml., Jozef Šumichrast, Šimon Šóš, Milan Macho st. - vedúci mužstva.
Dolný rad zľava: Zlatko Lakatoš, Norbert Danišík, Dávid Vokel, Kamil Olah, Milan Macho ml., Dávid Rábek,
Adam Ivan.
 

image

Finále:
 
Urmince - Svinná 1:2
Zbehy   - Bobot  1:1
 Gól: Daniel Fúska
Svinná  - Bobot  3:1
Urmince - Zbehy  3:4
        Góly: Norbert Danišík 2
              Martin Mikula
              Daniel Fúska
 
 
 
 
 
 
1. Svinná  3  2 1 0  6:3  7
2. Zbehy   3  1 2 0  6:5  5
3. Urmince 3  1 0 2  8:8  3
4. Bobot   3  0 1 2  4:8  1
 
 
 
 
 
 
image
 
 
 
 
 
 
 
         Dekorovanie najlepších...
 
image
 Najlepší strelec - Krajné
Najlepší brankár - Svinná
Najlepší hráč - Urmince
 
 
2. miesto - Zbehy
3. miesto - Urmince
4. miesto - Bobot
 

image

TOPlist