Turnaj žiakov 2014
Meniny na web


                
 
 
18. I. 2014
 
 
Turnaj žiakov
o Pohár firmy ACT Nitra.
     

 

 
Finále:
 
Alekšince - Nevidzany 3:1
 
Individuálne ceny: Najlepší brankár: Patrik Fraňo - Alekšince
                            strelec: Andrej Trnka - Alekšince
                            hráč   : Jozef Kováč  - Nevidzany
                   Talent turnaja  . Andrej Trnka - Alekšince
 
 
o 3. miesto
 
Nové Sady - Olomouc 1:4
 
 
1. semifinále
  2. semifinále
 
Alekšince - Nové Sady 4:0
 
 
Olomouc - Nevidzany 1:1, na 11-m 1:2

 

I. štvrťfinále
Alekšince - Čechynce 3:0
 
 
2. štrvťfinále
Výčapy Opatovce - Nové Sady 0:1
 
3. štvrťfinále
Olomouc - Nitrianske Hrnčiarovce 2:0
 
4. štvrťfinále
Janíkovce - Nevidzany 0:3

 

Skupina A
 
Mojmírovce - Nitrianske Hrnčiarovce 0:5
Čeľadice   - Lužianky               2:0
Alekšince  - Mojmírovce             3:0
Čeľadice   - Nitrianske Hrnčiarovce 0:2
Alekšince  - Lužianky               6:3
Čeľadice   - Mojmírovce             0:4
Lužianky   - Nitrianske Hrnčiarovce 1:5
Čeľadice   - Alekšince              0:5
Mojmírovce - Lužianky               2:2
Alekšince  - Nitrianske Hrnčiarovce 2:1
 
 
1. Alekšince      4  4 0 0  16: 4 12
2. N. Hrnčiarovce 4  3 0 1  13: 3  9
3. Mojmírovce     4  1 1 2   6:10  4
4. Čeľadice       4  1 0 3   2:11  3
5. Lužianky       4  0 1 3   6:15  1
 
 
Skupina B
 
Zbehy           - Nové Sady       1:1
Gól: Marek Tomek
Lukáčovce       - Janíkovce       1:2
Dolné Obdokovce - Zbehy           4:3
            Góly: Marek Tomek
                  Pavol Ivančík
                  Pavol Kotlár
Lukáčovce       - Nové Sady       0:2
Dolné Obdokovce - Janíkovce       1:2
Lukáčovce       - Zbehy           1:7
            Góly: Pavol Kotlár 3
                  Kevin Lakatoš
                  Peter Sollár
                  Marek Tomek
                  Tomáš Filo
Janíkovce       - Nové Sady       0:0
Lukáčovce       - Dolné Obdokovce 0:8
Zbehy           - Janíkovce       0:1
Dolné Obdokovce - Nové Sady       0:1
 
1. Janíkovce       4  3 0 1   5: 2  10
2. Nové Sady       4  2 2 0   4: 1   8
3. Dolné Obdokovce 4  2 0 2  13: 6   6
4. Zbehy           4  1 1 2  11: 7   4
5. Lukáčovce       4  0 0 4   2:19   0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Skupina C
 
Čechynce    - Žitavany    1:1
Kolíňany    - Topoľčianky 0:1
Olomouc     - Čechynce    2:1
Kolíňany    - Žitavany    0:3
Olomouc     - Topoľčianky 2:0
Kolíňany    - Čechynce    1:3
Topoľčianky - Žitavany    1:0
Kolíňany    - Olomouc     0:2
Čechynce    - Topoľčianky 1:0
Olomouc     - Žitavany    1:0
 
 
1. OFS Olomouc 4  4 0 0  7:1  12
2. Čechynce    4  2 1 1  6:4   7
3. Topoľčianky 4  2 0 2  2:3   6
4. Žitavany    4  1 1 2  4:3   4
5. Kolíňany    4  0 0 4  1:9   0
 
 
Skupina D
 
Sľažany       - Výčapy Opatovce 1:1
Báb           - Horná Kráľová   1:2
Nevidzany     - Sľažany         2:0
Báb           - Výčapy Opatovce 1:3
Nevidzany     - Horná Kráľová   3:1
Báb           - Sľažany         1:4
Horná Kráľová - Výčapy Opatovce 0:4
Báb           - Nevidzany       0:5
Sľažany       - Horná Kráľová   3:0
Nevidzany     - Výčapy Opatovce 0:1
 
1. Výčapy Opatovce 4  3 1 0   9: 2  10
2. Nevidzany       4  3 0 1  10: 2   9
3. Sľažany         4  2 1 1   8: 4   7
4. Horná Kráľová   4  1 0 3   3:11   3
5. Báb             4  0 0 4   3:14   0
 

 

TOPlist