Obecné siete Cup 2015
Meniny na web


                
 
20. 6. 2015 od 9:00 hod. nový letný turnaj - Obecné siete Cup.
Na ihriskách v areáli FC Nitra
Hrá sa o 10 000 e.
Organizátori: ObFZ Nitra, spoločnosť Obecné siete,
My Nitrianske noviny, mesto Nitra...
20 minút, 4+1.

 

 

Finále:
 
18:00 Čeľadice - Chrenová 6:2
 
 
 
o 3. miesto:
 
17:05 Výčapy-Opatovce - Lapáš 1:4
 
 
Štvrťfiále:
 
16:02 Čeľadice – Ivanka    5:1
      Kolárovo – Výčapy-Opatovce 1:1
         Lapáš – Kolíňany 13:3
        Lehota – Chrenová  2:4
 
Semifinále:
 
16:30 Čeľadice – Výčapy-Opatovce 4:0
      Chrenová - Lapáš 2:2
 
 

 

Osemfinále:
 
15:16             Báb – Čeľadice  1:3
               Ivanka – Zbehy     2:0
 
             Kolárovo – Golianovo 5:2
      Výčapy-Opatovce – Lužianky  4:3
 
 
 
 
 
15:39 ČFK Nitra – Lapáš 2:3
       Kolíňany – Nové Sady 7:4
         Lehota – Alekšince 5:2
       Chrenová – Janíkovce 4:2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Baráž o osemfinále:
 
Báb – Obyce             3:0
Ivanka – Betonáris Šaľa 2:1
Golianovo – Branč       3:2
Výčapy-Opatovce – Maňa  9:1
 
 
 
 
Čechynce – ČFK Nitra   2:4
Kolíňany – Cabaj-Čápor 7:2
Lehota – V. Ripňany    5:1
Chrenová – Vinodol     2:0

 

Skupina A:
 
 9:50 1.      Čakajovce - Čeľadice       1:2
      2.    Poľný Kesov - Tekovské Nemce 2:3
10:36 1.         Lehota - Čakajovce      3:2
      2.       Čeľadice - Poľný Kesov    8:1
11:22 1. Tekovské Nemce - Lehota         1:2
      2.      Čakajovce - Poľný Kesov   12:3
12:08 1.       Čeľadice - Tekovské Nemce 6:1
      2.         Lehota - Poľný Kesov   12:0
12:54 1.      Čakajovce - Tekovské Nemce 4:4
      2.       Čeľadice - Lehota         5:1
 
 
Skupina B:
 
 9:50 3.  Čechynce - Kolárovo 2:3
      4.    Ladice - Čifáre   0:5
10:36 3.    Klasov - Čechynce 3:5
      4.  Kolárovo - Ladice   5:1
11:22 3.    Čifáre - Klasov   5:7
      4.  Čechynce - Ladice   4:2
12:08 3.  Kolárovo - Čifáre   8:2
      4.    Klasov - Ladice   7:6
12:54 3.  Čechynce - Čifáre   7:5
      4.  Kolárovo - Klasov   3:2
 
1. Čeľadice  4  4 0 0  21: 4  12
2. Lehota    4  3 0 1  17: 3   9
3. Čakajovce 4  1 1 2  19:12   4
4. T. Nemce  4  1 1 2   9:15   4
5. P. Kesov  4  0 0 4   6:35   0
 
1. Kolárovo 4  4 0 0  19: 7  12
2. Čechynce 4  3 0 1  18:13   9
3. Klasov   4  2 0 2  19:19   6
4. Čifáre   4  1 0 3  17:22   3
5. Ladice   4  0 0 4   9:23   0

 

Skupina C:
 
 9:50 5. Horný Ohaj - ČFK Nitra  3:5
      6.   Neverice - Lúčnica    1:4
10:36 5.  Janíkovce - Horný Ohaj 5:2
      6.  ČFK Nitra - Neverice  11:0
11:22 5.    Lúčnica - Janíkovce  4:6
      6. Horný Ohaj - Neverice   7:4
12:08 5.  ČFK Nitra - Lúčnica    6:1
      6.  Janíkovce - Neverice   7:2
12:54 5. Horný Ohaj - Lúčnica    3:4
13:17 7.  ČFK Nitra - Janíkovce  0:3
 
 
Skupina D:
 
 9:50 7.         Lapáš - Dolné Krškany 6:1
10:13 7. Veľké Ripňany - Veľký Cetín   5:2
10:59 7.         Lapáš - Veľký Cetín   6:1
      8. Veľké Ripňany - Dolné Krškany 4:4
12:54 7.   Veľký Cetín - Dolné Krškany 6:3
      8.         Lapáš - Veľké Ripňany 3:1
 
 
 
 
 
1. Janíkovce 4  4 0 0  21: 8  12
2. ČFK Nitra 4  3 0 1  22: 7   9
3. Lúčnica   4  2 0 2  13:15   6 
4. H. Ohaj   4  1 0 3  14:18   3
5. Neverice  4  0 0 4   5:22   0
 
1. Lapáš      3  3 0 0  15: 3  9
2. V. Ripňany 3  1 1 1  10: 9  4
3. V. Cetín   3  1 0 2   3:11  3
4. D. Krškany 3  0 1 2   5:10  1
 

 

Skupina E:
 
10:13 1.  Radošina - Nána      6:3
      2.     Branč - Nové Sady 1:6
11:22 7.  Radošina - Nové Sady 2:3
11:45 2.     Branč - Nána      9:0
13:17 1. Nové Sady - Nána     13:0
      2.  Radošina - Branč     2:3
 
 
Skupina F:
 
10:13 3. Alekšince - Lukáčovce 7:0
      4. Veľký Ďur - Obyce     0:3 kont.
11:45 3. Alekšince - Obyce     6:3
      4. Veľký Ďur - Luáčovce  0:3 kont.
13:17 3. Alekšince - Veľký Ďur 3:0 kont.
      4.     Obyce - Lukáčovce 4:1
 
1. N. Sady  3  3 0 0  22: 3  9
2. Branč    3  2 0 1  13: 8  6
3. Radošina 3  1 0 2  10: 9  3
4. Nána     3  0 0 3   3:28  0
 
1. Alekšince 3  3 0 0  16: 3  9
2. Obyce     3  2 0 1  10: 7  6
3. Lukáčovce 3  1 0 2   4:11  3 
4. V. Ďur    3  0 0 3   0: 9  0

 

Skupina G:
 
10:13 5.           Zbehy - Jarok           9:0
             Góly: Matej Fuska  4
                   Lukáš Mikula 2
                   Šimn Šóš
                   Martin Kopec
                   Peter Baják
      6. Výčapy Opatovce - Černík 4:2
11:45 5.           Zbehy - Černík 4:0
             Góly: Matej Fuska 2
                   Martin Kopec
                   Martin Mikula
      6. Výčapy Opatovce - Jarok  6:1
13:17 5.           Zbehy - Výčapy Opatovce 2:1
 
             Góly: Bohumír Luza
                   Ľuboš Rusnák
      6.          Černík - Jarok  3:2
 
 
Skupina H:
 
 9:50 8.  Lužianky - Vinodol  3:0
10:36 7.  Lužianky - Babindol 8:0
11:22 8.   Vinodol - Babindol 7:0
12:08 7.  Lužianky - Vinodol  4:4
12:54 6.  Lužianky - Babindol 5:1
13:40 7.   Vinodol – Babindol 3:4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1. Zbehy       3  3 0 0  15: 1  9
2. V. Opatovce 3  2 0 1  11: 4  6
3. Černík      3  1 0 2   5:10  3
4. Jarok       3  0 0 3   3:18  0
 
1. Lužianky 4  3 1 0  20: 5  10
2. Vinodol  4  1 1 2  14:11   4
3. Babindol 4  1 0 3   4:23   3
 
 
 
Skupina K:
 
10:13 8.          Báb - Mojmírovce   4:3
10:36 8.    Golianovo - Svätoplukovo 6:2
11:45 7.          Báb - Svätoplukovo 4:0
      8.    Golianovo - Mojmírovce   1:4
13:17 8. Svätoplukovo - Mojmírovce   3:3
13:40 8.          Báb - Golianovo    1:3
 
 
Skupina L:
 
10:59 1.       Ivanka - Choča 7:0
      2. Rastislavice - Maňa  2:3
11:45 1.       Ivanka - Maňa  2:2
12:08 8. Rastislavice - Choča 3:1
13:40 1.       Ivanka - Rastislavice 3:0
      2.         Maňa - Choča 4:1
 
1. Golianovo    3  2 0 1  10: 7  6
2. Báb          3  2 0 1   9: 6  6
3. Mojmírovce   3  1 0 1   7: 5  4
4. Svätoplukovo 3  0 1 2   5:13  1
 
1. Ivanka       3  2 1 0  12: 2  7
2. Maňa         3  2 1 0   9: 5  7
3. Rastislavice 3  1 0 2   5: 7  3
4. Choča        3  0 0 3   2:14  0

 

Skupina M:
 
10:59 3.   Nevidzany - Betonáris   0:1
      4.    Kolíňany - Hrnčiarovce 1:1
12:31 3.   Nevidzany - Hrnčiarovce 4:4
      4.    Kolíňany - Betonáris   3:2
13:40 3.   Nevidzany - Kolíňany    3:4
      4. Hrnčiarovce - Betonáris   3:4
 
 
Skupina N:
 
10:59 5.        Chrenová - Cabaj čapor     6:2
      6.        Žitavany - Kráľová n/Váhom 3:4
12:31 5.        Chrenová - Kráľová n/Váhom 8:1
      6.        Žitavany - Cabaj Čapor     2:7
13:40 5.        Chrenová - Žitavany        7:2
      6. Kráľová n/Váhom - Cabaj Čapor     0:3
 
1. Kolíňany       3  2 1 0  8:6  7
2. Betonáris      3  2 0 1  7:6  6
3. N. Hrnčiarovce 3  0 2 1  8:9  2
4. Nevidzany      3  0 1 2  7:9  1
 
1. Chrenová    3  3 0 0  21: 5  9
2. Cabaj-Čápor 3  2 0 1  12: 8  6
3. Kráľová n/V 3  1 0 2  12: 7  3
4. Žitavany    3  1 0 2   7:18  3

 

TOPlist