PP Invest cup dorastu 2015
Meniny na web


                

 

 

15. II. 2015, 21. II. 2015
XVII . ročník
PP Invest cup dorastu
 
ObFZ Nitra
My Nitrianske noviny
Football Service Agency
     

 

Finále:
19:30 PFA Vráble - Chrenová 5:3
 
 
   
 
 
o 3. miesto
19:10 Ivanka - Machulince 1:4
 
 

 

Semifinále:
18:23 PFA Vráble - Ivanka 4:1
 

 
Semifinále:
18:46 Chrenová - Machulince 8:0
 

 
 
 

 

Štvrťfinále:
16:50 PFA Vráble - Výčapy Opatovce 4:2
 
 
 
Štvrťfinále:
17:13 Ivanka - Alekšince 2:2
                    p.k. 3:2
 
Štvrťfinále:
17:36 Chrenová - Zbehy 2:2
                  p.k. 1:0
 
 

 
Štvrťfinále:
18:00 Veľké Zálužie - Machulince 2:3
 
 
 

 

Skupina A:
 8:00 PFA Vráble - Čeľadice 3:3
 8:22      Zbehy - Čechynce 6:1
           Góly: Matej Fuska 3
                 Martin Mikula
                 Kevin Lakatoš
                 Dávid Vokel
 9:28 PFA Vráble - Čechynce 6:1
 9:50      Zbehy - Čeľadice 7:2
           Góly: Matej Fuska 5
                 Marek Tomek
                 Dávid Vokel
10:56   Čeľadice - Čechynce 2:2
11:18      Zbehy - PFA Vráble 2:4
           Góly: Matej Fuska 2
 
 
1. PFA Vráble  3 2 1 0 13: 6  7
2. Zbehy       3 2 0 1 15: 7  6
3. Čeľadice    3 0 2 1  7:12  2
4. Čechynce    3 0 1 2  4:14  1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Skupina B:
 8:44 Veľké Zálužie - Lehota  6:2
 9:06     Alekšince - Vinodol 1:1
10:12 Veľké Zálužie - Vinodol 2:1
10:34     Alekšince - Lehota  2:3
11:40        Lehota - Vinodol 2:3
12:02          Alekšince - Veľké Zálužie 2:1
 

 

1. Veľké Zálužie 3  2 0 1  9: 5  6
2. Alekšince     3  1 1 1  6: 6  4 3:
3. Vinodol       3  1 1 1  6: 6  4 2
4. Lehota        3  1 0 2  7:11  3
 
     

 

Skupina C:
12:24      Močenok - Výčapy Opatovce 7:0
12:46     Chrenová - Horná Kráľová   2:3
13:52      Močenok - Horná Kráľová   3:0
14:14     Chrenová - Výčapy Opatovce 5:2
15:20 Výčapy Opatovce - Horná Kráľová   5:0
15:42     Chrenová - Močenok         2:2
 

 

 
 1. Chrenová        3  1 1 1   9: 7  4
 2. Výčapy Opatovce 3  1 0 2   7:12  3
 3. Horná Kráľová   3  1 0 2   3:10  3
 4. Močenok         3  2 1 0  12: 2  7
 Močenok diskvalifikovaná pre  neoprávnený nástup hráča.
 
 
Skupina D:
13:08     Lapáš - Janíkovce  4:3
13:30    Ivanka - Machulince 4:1
14:36     Lapáš - Machulince 1:7
14:58    Ivanka - Janíkovce  4:3
16:04 Janíkovce - Machulince 1:6
16:26    Ivanka - Lapáš      1:1

 
1. Ivanka     3 2 1 0  9: 5  7
2. Machulince 3 2 1 0 14: 6  7
3. Lapáš      3 1 1 1  6:11  4
4. Janíkovce  3 0 0 3  7:14  0
 
 
 

 

Skupina E:
Nevidzany - Nové Sady 2:1
  Vinodol - Dolné Obdokovce 6:1
Nevidzany - Dolné Obdokovce 4:3
  Vinodol - Nové Sady 4:1
Nové Sady - Dolné Obdokovce 2:3
  Vinodol - Nevidzany 2:1
 

 

 
1. Vinodol         3  3 0 0 12: 3 9
2. Nevidzany       3  2 0 1  7: 6 6
3. Dolné Obdokovce 3  1 0 2  7:12 3
4. Nové Sady       3  0 0 3  4: 9 0
 
 
 
 
 
Skupina F:
Topoľčianky - Čechynce 3:3
    Trnovec - Tesárske Mlyňany 4:1
Topoľčianky - Tesárske Mlyňany 4:2
    Trnovec - Čechynce 2:3
   Čechynce - Tesárske Mlyňany 4:1
    Trnovec - Topoľčianky 2:1
 

 
1. Čechynce    3  2 1 0  10: 6 7
2. Trnovec     3  2 0 1   8: 5 6
3. Topoľčianky 3  1 1 1   8: 7 4
4. T. Mlyňany  3  0 0 0   4:12 0
 
 
 
 

 

Skupina G:
Mojmírovce - Jarok 0:5
Machulince - Nitrianske Hrnčiarovce 4:1
Mojmírovce - Nitrianske Hrnčiarovce 2:2
Machulince - Jarok 2:1
     Jarok - Nitrianske Hrnčiarovce 7:5
Machulince - Mojmírovce 5:3
 

 
1. Machulince      3  3 0 0 11: 5 9
2. Jarok           3  2 0 1 13: 7 6
3. N. Hrnčiarovce  3  0 1 2  8:13 1
4. Mojmírovce      3  0 1 2  5:12 1
 
 
 
Skupina H:
Žitavany - Horná Kráľová 0:2
Sľažany - Cabaj Čapor 2:5
Žitavany - Cabaj Čapor
Sľažany - Horná Kráľová 1:4
Horná Kráľová - Cabaj Čapor 3:1
Sľažany - Žitavany 2:6
 
1. Horná Kráľová 3  3 0 0  9: 2  9
2. Žitavany      3  2 0 1  8: 5  6
3. Cabaj Čapor   3  1 0 2  7: 7  3
4. Sľažany       3  0 0 3  5:15  0
 

 

TOPlist