Vianočný turnaj My 2014
Meniny na web


                

image

 

XXIII. ročník

Vianočného halového turnaja My Nitrianske noviny

26. - 28. XII. 2014
 
 
image
     

 

Finále: 
19:45 Čeľadice - Chrenová 7:3
Obrázky na profil, obrázky na lide.cz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
O 3. miesto:
19:20 Báb - Horná Kráľová 5:1
Semifinále:
18:34  Báb - Čeľadice 4:4 p.k 2:3
image
 
 
Semifinále:
18:57 Chrenová - Horná Kráľová 5:1

image

 

Štvrťfinále:
17:00 Čechynce - Báb 1:7
 
 
 
Štvrťfinále:
17:23 Čeľadice - Lapáš 4:2
 
 
Štvrťfinále:
17:46  Chrenová - Alekšince 9:0
 
Štvrťfinále:
18:10 Beladice - Horná Kráľová 3:4

image                                image

 

 

 

Skupina A:
  8:00 Veľké Zálužie - Alekšince        2:2
  8:45      Močenok A - Čechynce        2:5
  9:30 Veľké Zálužie - Čechynce         3:3
10:15      Močenok A - Alekšince         2:3
11:00         Alekšince - Čechynce         3:3
11:45      Močenok A - Veľké Zálužie  2:3
 
 
1. Čechynce        3  1 2 0  11: 8   5
2. Alekšince        3  1 2 0    8: 7   5
3. Veľké Zálužie 3  1 2 0    8: 7   5
4. Močenok A     3  0 0 3    6:11  0
1. Beladice    3  3 0 0  16:  6   9
2. Lapáš         3  2 0 1 10:  7   6
3. Nevidzany 3  1 0 2   9:  9   3
4. Klasov       3  0 0 3   7:20   0 
image
  Skupina B:
  8:22 Beladice - Klasov         9:1
  9:07     Lapáš - Nevidzany   3:0
  9:52 Beladice - Nevidzany  4:3
10:37     Lapáš - Klasov          5:4
11:22    Klasov - Nevidzany   2:6
12:07     Lapáš - Beladice       2:3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Skupina C:
12:30 Chrenová - Báb           2:2
13:15       Zbehy - Lehota       2:2   
     Góly: Peter Lehocký
                Mário Šmitala
14:00 Chrenová - Lehota     4:0
14:45       Zbehy - Báb           4:5
    Góly: Matej Fuska
               Martin Hrebík
               Šimon Šóš 2
15:30           Báb - Lehota      5:0
16:15       Zbehy - Chrenová  1:4
      Gól: Martin Hrebík
 
 
 
1. Chrenová  3  2 1 0   10: 3   7
2. Báb           3  2 1 0   12: 6   7
3. Zbehy       3  0 1 2     7:11   1
4. Lehota      3  0 1 2     2:11   1
 
 
 
 
 
 
1. Čeľadice                        3 2 1 0   18:  6  7
2. Horná Kráľová              3  2 0 1  16:12  6
3. Nitrianske Hrnčiarovce 3  0 2 1  11:14  2
4. Jarok                              3  0 1 2    5:18  1
 
Skupina D:
12:52 Horná Kráľová - Jarok                                   4:1
13:37            Čeľadice - Nitrianske Hrnčiarovce    2:2
14:22 Horná Kráľová - Nitrianske Hrnčiarovce   9:6
15:07            Čeľadice - Jarok                                   11:1
15:52                 Jarok - Nitrianske Hrnčiarovce    2:3
16:37            Čeľadice - Horná Kráľová                   5:3
 

  

   

imageKvalifikácia 27. XII. 2014image
Skupina E:
  7:45      Čechynce - Výčapy Opatovce  1:2
  8:02 Mojmírovce - Vinodol                    2:4
  8:19         Sľažany - Čechynce                1:3
  8:36 Mojmírovce - Výčapy Opatovce  1:3
  8:53         Sľažany - Vinodol                   1:3
  9:10  Mojmírovce - Čechynce                2:5
10:01         Vinodol - Výčapy Opatovce  3:2
10:18  Mojmírovce - Sľažany                   2:3
11:09       Čechynce - Vinodol                   4:2
11:26          Sľažany - Výčapy Opatovce  1:4
 
 
 
 
 
 
 
 
1. Čechynce             4  3 0 1  13: 7   9
2. Výčapy Opatovce 4  3 0 1  11: 6   9
3. Vinodol                4  3 0 1  12: 9   9
4. Sľažany                4  1 0 2   5:12   3
5. Mojmírovce          4  0 0 4   7:15   0

image

 
1. Jarok                    4  3 1 0 16:11 10
2. Janíkovce             4  2 1 1 14: 9    7
3. Jelenec                 4  1 3 0 10: 8    6
4. Dolné Obdokovce 4  0 2 2   7:11   1
5. Obyce                  4  0 1 3   6:14   1
 
 
 
Skupina F:
  9:27        Obyce - Dolné Obdokovce  1:1
  9:44         Jarok - Jelenec                    3:3
10:35 Janíkovce - Obyce                      5:0
10:52         Jarok - Dolné Obdokovce  5:2
11:43 Janíkovce - Jelenec                     1:1
12:00        Jarok - Obyce                      3:2
12:17      Jelenec - Dolné Obdokovce   1:1
12:34        Jarok - Janíkovce                 5:4
13:25       Obyce - Jelenec                     3:5
13:42 Janíkovce - Dolné Obdokovce   4:3

 

1. Nevidzany   4  4 0 0   16: 9   12
2. Branč          4  2 1 1   13:11    7
3. Horný Ohaj  4  2 0 2  16:12    6
4. Rumanová    4  1 1 2  12:15    4
5. Cabaj Čapor 4  0 0 4    6:16    0
 
 
Skupina G:
12:51      Rumanová - Branč            3:3
13:08  Cabaj Čapor - Horný Ohaj   2:4
13:59      Nevidzany - Rumanová   4:3
14:16   Cabaj Čapor - Branč             2:4
14:33      Nevidzany - Horný Ohaj  5:3
14:50   Cabaj Čapor - Rumanová    1:5
15:41     Horný Ohaj - Branč            4:4
15:58    Cabaj Čapor - Nevidzany    1:3
16:49       Rumanová - Horný Ohaj 1:7
17:06        Nevidzany - Branč           4:2
 
 
Skupina H:
15:07                       Dyčka - Nitrianske Hrnčiarovce 1:1
15:24  Horné Lefantovce - Hosťová                            1:4
16:15                Golianovo - Dyčka                                2:0
16:32 Horné Lefantovce - Nitrianske Hrnčiarovce  3:7
17:23                Golianovo - Hosťová                            5:2
17:40 Horné Lefantovce - Dyčka                                3:7
17:57                   Hosťová - Nitrianske Hrnčiarovce 2:5
18:14 Horné Lefantovce - Golianovo                         2:3
19:05                      Dyčka - Hosťová                           5:3
19:22               Golianovo - Nitrianske Hrnčiarovce 3:6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1. Nitrianske Hrnčiarovce 4  3 2 1  15: 7 10
2. Golianovo                    4  3 0 1  13:10 9
3. Dyčka                         4  2 1 1  13:  9  7
4. Hosťová                      4  1 0 3  11:16  3
5. Horné Lefantovce         4  0 0 4   7:17  0
image
 
 

 

1. Lehota           4  4 0 0   14: 4   12
2. Svätoplukovo 4  2 0 2    9: 9    6
3. Nové Sady     4  1 1 2  11:13   4
4. Ivanka           4  1 1 2    7:11   4
5. Čakajovce     4  1 0 3    7:11   3
 
 
 
Skupina J:
18:31 Svätoplukovo - Ivanka              0:1
18:48     Nové Sady - Čakajovce          3:1
19:39             Lehota - Svätoplukovo  3:1
19:56      Nové Sady - Ivanka              4:4
20:13             Lehota - Čakajovce        4:0
20:30     Nové Sady - Svätoplukovo   3:4
20:47        Čakajovce - Ivanka             4:0
21:04       Nové Sady - Lehota             1:3
21:21   Svätoplukovo - Čakajovce       4:3
21:38              Lehota - Ivanka             3:2
     
 
Predkvalifikácia 26. XII. 2014image
Skupina K:
  8:00 Mojmírovce - Močenok B      4:4
  8:22           Kynek - Štefanovičová  4:1
  9:30 Mojmírovce - Štefanovičová  5:2
  9:52           Kynek - Močenok B        4:1
11:00   Močenok B - Štefanovičová   6:4
11:22            Kynek - Mojmírovce       1:4
 
1. Mojmírovce     3  2 1 0  13:  7  7
2. Kynek              3  2 0 1    9:  6  6
3. Močenok          3  1 1 1  11:12  4
4. Štefanovičová  3  0 0 3    7:15  0
 
Skupina L:
  8:45 Tekovské Nemce - Trnovec                  7:4
  9:07            Nové Sady - Betonáris Šaľa       5:3
10:15 Tekovské Nemce - Betonáris Šaľa       1:4
10:37            Nové Sady - Trnovec                   2:4
11:45                   Trnove - Betonáris Šaľa       2:6
12:42             Nové Sady - Tekovské Nemce  6:3
image
 
1. Nové Sady            3  2 0 1  13:10   6
2. Betonáris Šaľa      3  2 0 1  13:  8   6
3. Tekovské Nemce  3  1 0 2  11:14   3
4. Trnovec                 3  1 0 2  10:15   3
 
 

 

1. Jarok                  4  4 0 0  21:   3  12
2. Dolné Krškany  4  2 1 1  11:   9    7
3. Ladice                4  2 0 2  13:14     6
4. Šurianky            4  1 0 3  12:19     3
5. Neverice            4  0 1 3    5:17     1
image
 
Skupina M:
12:07 Šurianky - Dolné Krškany  2:4
12:24 Neverice - Ladice                  1:3
13:05      Jarok - Šurianky              6:2
13:22 Neverice - Dolné Krškany   1:1
13:40       Jarok - Ladice                 2:0
13:57  Neverice - Šurianky             2:3
14:15      Ladice - Dolné Krškany   3:6
14:32  Neverice - Jarok                   1:10
15:12  Šurianky - Ladice                  5:7
15:30       Jarok - Dolné Krškany   3:0
 
Skupina N:
14:50        Dolné Štitáre - Horné Lefantovce  2:4
15:47          Topoľčianky - Poľný Kesov            4:2
16:55         Dolné Štitáre - Poľný Kesov            3:0
17:17           Topoľčianky - Horné Lefantovce  1:3
18:25 Horné Lefantovce - Poľný Kesov           0:0
18:47           Topoľčianky - Dolné Štitáre          4:1
 
 

 

1. Horné Lefantovce  3  2 1 0  7:3   7
2. Topoľčianky          3  2 0 1  9:6   6
3. Dolné Štitáre          3  1 0 2  6:8   3
4. Poľný Kesov          3  0 1 2  2:7   1
 

 

Skupina P:
16:10            Čifáre - Cabaj Čapor   2:4
16:32   Lukáčovce - Hruboňovo     3:1
17:40            Čifáre - Hruboňovo    5:2
18:02   Lukáčovce - Cabaj Čapor   1:4
19:10 Cabaj Čapor - Hruboňovo   10:6
19:32    Lukáčovce - Čifáre              4:4
 
1. Cabaj Čapor 3  3 0 0  18:  9   9
2. Čifáre            3  1 1 1 11:10   4
3. Lukáčovce    3  1 1 1    8:  9   4
4. Hruboňovo    3  0 0 3   9: 18  0
image    

 

TOPlist